روابط عمومی ها سنگر سازان بی سنگر هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه هم اندیشی با مسئولان روابط عمومی ها در شهرستان با اشاره به تلاش‌ آنان در جهت اطلاع رسانی و امیدآفرینی گفت: فعالان روابط عمومی با توجه به اینکه چندین مسئولیت را در ادارات خود دارند و به گونه ای برای بازتاب خدمات در خط مقدم هستند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه هم اندیشی با مسئولان روابط عمومی ها در شهرستان با اشاره به تلاش‌ آنان در جهت اطلاع رسانی و امیدآفرینی گفت: فعالان روابط عمومی با توجه به اینکه چندین مسئولیت را در ادارات خود دارند و به گونه ای برای بازتاب خدمات در خط مقدم هستند به مانند سنگرسازان بی سنگر هستند.

عزیزاله عباسی با تبریک دهه کرامت و همچنین هفته روابط عمومی ها تاکید کرد: اگر انسان در مسیر اهل بیت و طبق اهداف آنان قدم بردارد به جایگاهی می رسد که خود اهل بیت به آن رسیده اند و همنشین با آنها خواهند بود.

وی روابط عمومی ها را سفیر ادارات دانست و اظهار کرد: کارشناسان این حوزه اگر طبق وظایفی که رهبری برای آنان برشمرد حرکت و عمل کنند، می توانند بسیار تاثیر گذار باشند.

فرماندار عشق و تخصص را مهمترین ویژگی این شغل عنوان و خاطر نشان کرد: با توجه به سختی کار و از آنجا که زحمات زیادی بر دوش شما است ولی اگر عشق و علاقه نباشد روابط عمومی ها فرسوده می شوند.

عزیزاله عباسی وقت‌گذاری ، دقت و تجربه را به کارشناسان تاکید کرد و افزود: باید روابط عمومی ها نقاط ضعف و قوت خود را بشناسند و با خلاقیت و نوآوری زبان گویای مسئولان خود باشند.

وی برگزاری نشست‌های مختلف با یکدیگر را در بسترهای مجازی و حقیقی خواستار شد و افزود: انتقال تجربیات مدیران و دبیران ادارات مختلف نقش بسزایی در پیشبرد و ارتقاء روابط عمومی ها دارد.

فرماندار تاکید کرد: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی که اصلی ترین نقش را در اطلاع رسانی درست و شفاف از خدمات دولت برعهده دارند، باید برای مقابله با توطئه ها و دسیسه های دشمنان در ضربه زدن به اعتماد عمومی مردم با همه توان به میدان «جهاد تبیین» آمده و برای روشنگری و رفع اتهامات و شبهات تلاش کنند.

عباسی افزود: یکی از ایرادات و اشکالات مهمی که همواره در دولت های پس از انقلاب اسلامی به نوعی مطرح بوده و متأسفانه در سال‌های گذشته نیز شدت یافته، ضعف در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی از خدمات گسترده ای است که در حوزه های گوناگون به انجام رسیده و این معضل جدی در حالی که کشورمان تحت شدیدترین هجمه های تبلیغاتی و رسانه ای دشمنان قرار گرفته است، می تواند بسیار مخرب و خطرناک باشد.

وی تاکید کرد: از آنجایی که این قشر به دلیل ماهیت شغلی که دارند دیده نمی شوند، مدیران باید به عملکرد این گروه بیشتر توجه کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به سال انتخابات، تاکید کرد: بالا بودن میزان شرکت مردم در شهرستان باعث می شود که منتخب مردم به پشتیبانی آنها بیشتر تلاش کند و اطلاع رسانی عملکرد دولت ها، امید و اعتماد در جامعه را رقم می زند.

 

گفتنی است در این جلسه نقدها و پیشنهادهای از جمله عدم پوشش خبری توسط برخی رسانه ها، پایین بودن اعتبارات و نداشتن تجهیزات مناسب در این حوزه، کم توجهی توسط برخی مسئولان به این جایگاه شغلی، فعال بودن روابط عمومی ها در چند پست و کاهش بهره وری در این حوزه،عدم  ارتباط پیوسته روابط عمومی ها با یکدیگر مطرح شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، “عزیزاله عباسی” فرماندار شهرستان و امام جمعه شهر دامنه،  به همراه جمعی از مسئولان فریدن از آثار تاریخی و گردشگری شهر دامنه بازدید و در جهت حفظ و مرمت آثار دستورات لازم را صادر کرد. شایان ذکر است در این بازدید فرماندار از دو میراث تاریخی شهر زیر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه نقاشی و عکس در شهرستان فریدن محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان افتتاح شد. مراسم افتتاح این نمایشگاه روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح در محل سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان برگزار شد. […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته فرهنگی فریدن و دهه کرامت جشن شادمانه فریدن با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، جمعی از مسئولان و آحاد مردم این منطقه و گردشگران روز جمعه ۵ خردادماه ۱۴۰۲ به میزبانی روستای ساحلی اسکندری در بخش مرکزی برگزار شد. این جشن شادمانه با […]

۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  سفرنامه یک روزه فریدن از آن دست سفرنامه‌هایی است که نه تنها در خاطر ماندگار می‌ماند، بلکه خاطرات این دیار زیبا و دلنشین را هم ماندگار می‌کند. ولایتی که تا همین چند سال قبل، با شهرستان‌هایی همچون بوئین میاندشت، چادگان و فریدونشهر ممزوج بود و از قومیت‌ها و نسل‌ها […]

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =