سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۳۵:۱۷
فرمانداری شهرستان فریدن

روابط عمومی ها سنگر سازان بی سنگر هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه هم اندیشی با مسئولان روابط عمومی ها در شهرستان با اشاره به تلاش‌ آنان در جهت اطلاع رسانی و امیدآفرینی گفت: فعالان روابط عمومی با توجه به اینکه چندین مسئولیت را در ادارات خود دارند و به گونه ای برای بازتاب خدمات در خط مقدم هستند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه هم اندیشی با مسئولان روابط عمومی ها در شهرستان با اشاره به تلاش‌ آنان در جهت اطلاع رسانی و امیدآفرینی گفت: فعالان روابط عمومی با توجه به اینکه چندین مسئولیت را در ادارات خود دارند و به گونه ای برای بازتاب خدمات در خط مقدم هستند به مانند سنگرسازان بی سنگر هستند.

عزیزاله عباسی با تبریک دهه کرامت و همچنین هفته روابط عمومی ها تاکید کرد: اگر انسان در مسیر اهل بیت و طبق اهداف آنان قدم بردارد به جایگاهی می رسد که خود اهل بیت به آن رسیده اند و همنشین با آنها خواهند بود.

وی روابط عمومی ها را سفیر ادارات دانست و اظهار کرد: کارشناسان این حوزه اگر طبق وظایفی که رهبری برای آنان برشمرد حرکت و عمل کنند، می توانند بسیار تاثیر گذار باشند.

فرماندار عشق و تخصص را مهمترین ویژگی این شغل عنوان و خاطر نشان کرد: با توجه به سختی کار و از آنجا که زحمات زیادی بر دوش شما است ولی اگر عشق و علاقه نباشد روابط عمومی ها فرسوده می شوند.

عزیزاله عباسی وقت‌گذاری ، دقت و تجربه را به کارشناسان تاکید کرد و افزود: باید روابط عمومی ها نقاط ضعف و قوت خود را بشناسند و با خلاقیت و نوآوری زبان گویای مسئولان خود باشند.

وی برگزاری نشست‌های مختلف با یکدیگر را در بسترهای مجازی و حقیقی خواستار شد و افزود: انتقال تجربیات مدیران و دبیران ادارات مختلف نقش بسزایی در پیشبرد و ارتقاء روابط عمومی ها دارد.

فرماندار تاکید کرد: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی که اصلی ترین نقش را در اطلاع رسانی درست و شفاف از خدمات دولت برعهده دارند، باید برای مقابله با توطئه ها و دسیسه های دشمنان در ضربه زدن به اعتماد عمومی مردم با همه توان به میدان «جهاد تبیین» آمده و برای روشنگری و رفع اتهامات و شبهات تلاش کنند.

عباسی افزود: یکی از ایرادات و اشکالات مهمی که همواره در دولت های پس از انقلاب اسلامی به نوعی مطرح بوده و متأسفانه در سال‌های گذشته نیز شدت یافته، ضعف در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی از خدمات گسترده ای است که در حوزه های گوناگون به انجام رسیده و این معضل جدی در حالی که کشورمان تحت شدیدترین هجمه های تبلیغاتی و رسانه ای دشمنان قرار گرفته است، می تواند بسیار مخرب و خطرناک باشد.

وی تاکید کرد: از آنجایی که این قشر به دلیل ماهیت شغلی که دارند دیده نمی شوند، مدیران باید به عملکرد این گروه بیشتر توجه کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به سال انتخابات، تاکید کرد: بالا بودن میزان شرکت مردم در شهرستان باعث می شود که منتخب مردم به پشتیبانی آنها بیشتر تلاش کند و اطلاع رسانی عملکرد دولت ها، امید و اعتماد در جامعه را رقم می زند.

 

گفتنی است در این جلسه نقدها و پیشنهادهای از جمله عدم پوشش خبری توسط برخی رسانه ها، پایین بودن اعتبارات و نداشتن تجهیزات مناسب در این حوزه، کم توجهی توسط برخی مسئولان به این جایگاه شغلی، فعال بودن روابط عمومی ها در چند پست و کاهش بهره وری در این حوزه،عدم  ارتباط پیوسته روابط عمومی ها با یکدیگر مطرح شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با تبریک آغاز امامت و ولایت صاحب الزمان(عج) و تقدیر از زحمات ماموران نیروی انتظامی، گفت: امنیت یک خدمت بسیار بزرگی است که هم پیامبر بزرگ اسلام و هم ائمه بزرگوار بر آن بسیار تاکید داشتند. عزیزاله […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان، فرماندار، ائمه جمعه شهر داران و دامنه، دادستان شهرستان، فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان های غرب استان، جمعی از مسئولان فریدنی و مردم آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدن برگزار شد. در این آیین از زحمات سرهنگ […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان،  متن این اطلاعیه به شرح زیر است: اطلاعیه با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند؛ آن دسته از متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجع صادر کننده گواهی، مورد […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و ایثار و مقاومت صبح شنبه در مدارس فریدن نواخته شد و ۹ هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی  با شعار امسال بازگشایی مدارس «مدرسه قوی، ایران قوی» روانه کلاس درس شدند. سال تحصیلی جدید ۹هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی وارد مدارس […]

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 6 =