سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۰۳:۳۵
فرمانداری شهرستان فریدن

رعایت پروتکل های بهداشتی مستلزم فرهنگ سازی و آگاه سازی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه کارگروه اجتماعی، سلامت و خانواده همزمان با جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست عباسی فرماندار و با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی ،بخشدار مرکزی و اعضا برگزار شد. فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از حضور حاضران از اهتمام و تلاش‌های صورت پذیرفته در راستای ارتقاء […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه کارگروه اجتماعی، سلامت و خانواده همزمان با جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست عباسی فرماندار و با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی ،بخشدار مرکزی و اعضا برگزار شد.

فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از حضور حاضران از اهتمام و تلاش‌های صورت پذیرفته در راستای ارتقاء سطح سلامت شهرستان تقدیر نمود و اظهار کرد:  مهمترین موضوع در مواجه و مقابله با کرونا ویروس قبل از درمان پیشگیری و رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد که این امر مستلزم فرهنگ سازی و آگاه سازی عموم مردم است زیرا در این صورت مردم با متولیان برای پیشگیری همراه و همگام خواهند شد.

عباسی در ادامه بر آمادگی صد در صدی اعضاء در مقابله و مواجهه کرونا ویروس تاکید نمود و به مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان تاکید کرد: تا وضعیت بیماری در شهرستان روزانه و مستمر رصد گردد و نتیجه به دبیرخانه اعلام شود.

وی بیان کرد: مسئولان ضمن تلاش در راستای انجام وظایف محوله سازمانی در ستاد کرونا شهرستان مدیران بهداشت و درمان را یاری نمایند تا بتوانیم شرایط و وضعیت موجود را حفظ نماییم.

عباسی اذعان کرد: حفظ شرایط موجود مهمتر از درمان است ضمن اینکه با توجه به تجربیات گذشته اینبار بهتر می توان موضوع را مدیریت نمود.

رئیس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه از ظرفیت فضای مجازی برای تشویق و ترغیب اهالی به تزریق واکسن ،استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده گردد تصریح کرد: مجموعه بهداشت و درمان پس از بررسی وضعیت بیماری در شهرستان در خصوص نحوه تزریق واکسن بصورت محله محور و یا حضور در دستگاه‌های اجرایی ، مدارس … اقدامات لازم را انجام دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: سلامتی بالاترین نعمت می باشد و همگی به پاس این نعمت باید برای افزایش سطح سلامت جامعه تلاش کنیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پنج =