رعایت پروتکل های بهداشتی مستلزم فرهنگ سازی و آگاه سازی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه کارگروه اجتماعی، سلامت و خانواده همزمان با جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست عباسی فرماندار و با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی ،بخشدار مرکزی و اعضا برگزار شد. فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از حضور حاضران از اهتمام و تلاش‌های صورت پذیرفته در راستای ارتقاء […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه کارگروه اجتماعی، سلامت و خانواده همزمان با جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست عباسی فرماندار و با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی ،بخشدار مرکزی و اعضا برگزار شد.

فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از حضور حاضران از اهتمام و تلاش‌های صورت پذیرفته در راستای ارتقاء سطح سلامت شهرستان تقدیر نمود و اظهار کرد:  مهمترین موضوع در مواجه و مقابله با کرونا ویروس قبل از درمان پیشگیری و رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد که این امر مستلزم فرهنگ سازی و آگاه سازی عموم مردم است زیرا در این صورت مردم با متولیان برای پیشگیری همراه و همگام خواهند شد.

عباسی در ادامه بر آمادگی صد در صدی اعضاء در مقابله و مواجهه کرونا ویروس تاکید نمود و به مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان تاکید کرد: تا وضعیت بیماری در شهرستان روزانه و مستمر رصد گردد و نتیجه به دبیرخانه اعلام شود.

وی بیان کرد: مسئولان ضمن تلاش در راستای انجام وظایف محوله سازمانی در ستاد کرونا شهرستان مدیران بهداشت و درمان را یاری نمایند تا بتوانیم شرایط و وضعیت موجود را حفظ نماییم.

عباسی اذعان کرد: حفظ شرایط موجود مهمتر از درمان است ضمن اینکه با توجه به تجربیات گذشته اینبار بهتر می توان موضوع را مدیریت نمود.

رئیس ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه از ظرفیت فضای مجازی برای تشویق و ترغیب اهالی به تزریق واکسن ،استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده گردد تصریح کرد: مجموعه بهداشت و درمان پس از بررسی وضعیت بیماری در شهرستان در خصوص نحوه تزریق واکسن بصورت محله محور و یا حضور در دستگاه‌های اجرایی ، مدارس … اقدامات لازم را انجام دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: سلامتی بالاترین نعمت می باشد و همگی به پاس این نعمت باید برای افزایش سطح سلامت جامعه تلاش کنیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در دیدارهای نوروزی ابتدای سال نو میزبان ائمه جمعه، اعضای شورای تامین، همکاران، مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداران و اقشار مختلف مردم بودند.

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه ائمه جمعه، مدیران و کارمندان ادارات شهرستان، اولین روز‌های کاری سال جدید را با ادای احترام به مقام شهدا شروع کردند. فرماندار در این آیین گفت: کارکنان و مسئولان ادارات شرایط قانونی در کار را به نفع مردم و در سریعترین زمان ممکن انجام دهند تا […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی طی پیامی فرا رسیدن ماه رمضان، بهار قرآن را به تمام مسلمانان جهان و خاصه مردم فریدن تبریک گفت. “شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ” آمد رمضان و مقدمش بوسیدم بر رهگذرش طبق طبق گل چیدم من با چه زبان شکر […]

۴ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + پنج =