آیین تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار در آئین تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی با اشاره به نقش حاکمیتی و نظارتی  فرمانداری ، اظهار داشت : ما وظیفه داریم به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان، پیگیر مسائل و مشکلات باشیم  و بر روند انجام کارها توسط دستگاههای اجرایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار در آئین تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی با اشاره به نقش حاکمیتی و نظارتی  فرمانداری ، اظهار داشت : ما وظیفه داریم به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان، پیگیر مسائل و مشکلات باشیم  و بر روند انجام کارها توسط دستگاههای اجرایی نظارت نموده  و بالطبع  پاسخگوی مردم و نهاد‌‌‌‌های بالا دستی باشیم .

عزیزاله عباسی در ادامه  رفاقت و همدلی در میان همکاران را یکی از راه های پیشرفت مجموعه دانست و عنوان کرد: رفاقت باید در یک چارچوب درست و مشخص تعیین شود و از احترام  متقابل  سوء استفاده نشود.

وی تصریح کرد: کارشناسان  فرمانداری در پیشبرد اهداف و سیاستهای نظام و دولت نقش بسزایی داشته  لذا انتظار است  وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهند تا شاهد تحول اساسی در شهرستان باشیم.

اسدی معاون جدید  برنامه ریزی و امور عمرانی نیز در ادامه عملگرایی را  سرلوحه ی برنامه های خود  معرفی کرد و گفت: کارشناسان در فرمانداری همطراز مدیران دستگاههای اجرایی بوده و باید به اندازه مدیران و روسای ادارات به حوزه های کاری مربوط اشرافیت داشته باشند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی اظهار داشت : باید سلسله مراتب در جایگاه های ادارای به درستی تعریف شود و حفظ شان مدیران، همکاران و کارمندان نیز باید رعایت گردد.

وی تاکید کرد: موضوعاتی که در جلسات مصوب می شود باید توسط کارشناسان پیگیری و در خصوص انجام یا عدم انجام مصوبات گزارشی ارائه بدهند.

تشکیل منظم جلسات، ارائه گزارشات مستمر از فعالیت ها و جلسات، رعایت حقوق متقابل ارباب رجوع و کارمندان از موضوعاتی بود که معاون برنامه ریزی به آنها اشاره کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان  در پایان با تقدیر از خدمات شایسته خدیجه عباسی معاون سابق برنامه ریزی و امور عمرانی  و با آرزوی توفیق برای وی در مسئولیت‌‌‌‌های آتی، مسلم اسدی را به عنوان معاون جدید فرماندار در حوزه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی معرفی کرد و وی را جوانی، متعهد، پیگیر و دارای تجربه کاری در این حوزه دانست و خواستار همکاری و تعامل سازنده و پیش برنده معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی، بخشدار زنده رود ،کارکنان  فرمانداری و سایر ادارات شهرستان با وی به منظور  استفاده از تمام  توان و ظرفیت شهرستان در راستای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم محوری سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت‌امام‌خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد روز گذشته با حضور مسئولان ادارات و اقشار مختلف فریدن در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر داران برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید با پرچم حرم علی ابن موسی الرضا(ع) فضای شهرستان فریدن را عطرآگین کردند. خادمان حرم رضوی در بدو ورود به مقام شامخ شهدای گمنام شهر داران ادای احترام نمودند. این کاروان با عاشقان علی ابن موسی الرضا (ع) در روستا‌های […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، زائران کاروان بزرگ عاشقان حسینی (ع)، زائران امام خمینی (ره) روز پنچ شنبه ۱۱ خرداد به فریدن رسیدند. بیش از هزار دانشجوی دانشگاه افسری سپاه، بسیجیان و پاسداران مسیر ۷۰۰ کیلومتری گلستان شهدای اصفهان تا حرم مطهر امام راحل را به منظور تجدید میثاق و عهد و پیمان با […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن بهمراه ائمه جمعه شهر داران و دامنه و جمعی از مسئولان در همایش بزرگ مباحث نوین مهدویت شرکت کردند. در این همایش خانواده معزز شهداء،پاسداران و بسیجیان و مردم ولایتمدار و متدین فریدن حضور داشتند. شایان ذکر است سخنران این همایش ابراهیم افشاری از محققان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =