چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۱۱:۲۶
فرمانداری شهرستان فریدن

آیین تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار در آئین تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی با اشاره به نقش حاکمیتی و نظارتی  فرمانداری ، اظهار داشت : ما وظیفه داریم به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان، پیگیر مسائل و مشکلات باشیم  و بر روند انجام کارها توسط دستگاههای اجرایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار در آئین تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی با اشاره به نقش حاکمیتی و نظارتی  فرمانداری ، اظهار داشت : ما وظیفه داریم به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان، پیگیر مسائل و مشکلات باشیم  و بر روند انجام کارها توسط دستگاههای اجرایی نظارت نموده  و بالطبع  پاسخگوی مردم و نهاد‌‌‌‌های بالا دستی باشیم .

عزیزاله عباسی در ادامه  رفاقت و همدلی در میان همکاران را یکی از راه های پیشرفت مجموعه دانست و عنوان کرد: رفاقت باید در یک چارچوب درست و مشخص تعیین شود و از احترام  متقابل  سوء استفاده نشود.

وی تصریح کرد: کارشناسان  فرمانداری در پیشبرد اهداف و سیاستهای نظام و دولت نقش بسزایی داشته  لذا انتظار است  وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهند تا شاهد تحول اساسی در شهرستان باشیم.

اسدی معاون جدید  برنامه ریزی و امور عمرانی نیز در ادامه عملگرایی را  سرلوحه ی برنامه های خود  معرفی کرد و گفت: کارشناسان در فرمانداری همطراز مدیران دستگاههای اجرایی بوده و باید به اندازه مدیران و روسای ادارات به حوزه های کاری مربوط اشرافیت داشته باشند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی اظهار داشت : باید سلسله مراتب در جایگاه های ادارای به درستی تعریف شود و حفظ شان مدیران، همکاران و کارمندان نیز باید رعایت گردد.

وی تاکید کرد: موضوعاتی که در جلسات مصوب می شود باید توسط کارشناسان پیگیری و در خصوص انجام یا عدم انجام مصوبات گزارشی ارائه بدهند.

تشکیل منظم جلسات، ارائه گزارشات مستمر از فعالیت ها و جلسات، رعایت حقوق متقابل ارباب رجوع و کارمندان از موضوعاتی بود که معاون برنامه ریزی به آنها اشاره کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان  در پایان با تقدیر از خدمات شایسته خدیجه عباسی معاون سابق برنامه ریزی و امور عمرانی  و با آرزوی توفیق برای وی در مسئولیت‌‌‌‌های آتی، مسلم اسدی را به عنوان معاون جدید فرماندار در حوزه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی معرفی کرد و وی را جوانی، متعهد، پیگیر و دارای تجربه کاری در این حوزه دانست و خواستار همکاری و تعامل سازنده و پیش برنده معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی، بخشدار زنده رود ،کارکنان  فرمانداری و سایر ادارات شهرستان با وی به منظور  استفاده از تمام  توان و ظرفیت شهرستان در راستای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان شد.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =