چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۴۱:۰۵
فرمانداری شهرستان فریدن

حضور فرماندار فریدن در روستای طرار/ عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی به همراه برخی از روسای شهرستان با حضور در روستای طرار ضمن جلسه با دهیار و اعضای شوراء، شنوای مطالبات و مشکلات مردمی این روستا بودند. عزیزاله عباسی با تبریک روز مباهله، بیان کرد: روز مباهله، روزی بود که زبان مدعیان بسته شد و خداوند آشکار ساخت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی به همراه برخی از روسای شهرستان با حضور در روستای طرار ضمن جلسه با دهیار و اعضای شوراء، شنوای مطالبات و مشکلات مردمی این روستا بودند.

عزیزاله عباسی با تبریک روز مباهله، بیان کرد: روز مباهله، روزی بود که زبان مدعیان بسته شد و خداوند آشکار ساخت که اهل بیت (ع) از تمامی تقرب جویندگان به او از راه اطاعت و عبادت، نزدیک او گرامی تر هستند.

فرماندار فریدن به برخی مشکلات روستای طرار اشاره داشت و اظهار کرد: طبق پیگیری های صورت گرفته مصوب شد اماکن بلااستفاده روستاها در اختیار دهیاری و شورای آن روستا قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: در راستای حفظ و حراست از اماکن بلااستفاده آموزش و پرورش در سطح شهرستان، این اماکن با حفظ مالکیت جهت جلوگیری از تخریب و سرقت اموال به دهیاری‌ها واگذار می‌شود.

نماینده عالی دولت در خصوص آسفالت معابر روستاها با اشاره به سخنان رئیس بنیاد مسکن شهرستان، گفت: ما سعی داریم تمام معابری که زیر سازی شدند را آسفالت کنیم، ان شاءالله با تلاش بیشتر این مهم محقق شود.

عباسی با بیان اینکه برای رفع مشکلات باید راهکارهای قانونی را پیش بگیریم، تصریح کرد: در برهه های از زمان امتیازاتی به روستاها داده می شود که اهالی آن به موقع باید از آن استفاده کنند به طور مثال طرح های خوبی در خصوص استفاده از منابع طبیعی ارائه شده است که برخی روستاهای همجوار استفاده کردند اما این روستا حتی تقاضای در این خصوص ارائه نداده است.

وی دولت را در خدمت مردم دانست و بیان داشت: این دولت فارغ از تمام تجملات و کارهای حاشیه ی برای کار کردن و جبران عقب ماندگی وارد میدان شده است، دولتی که دست مفسدان را از منابع ثروت قطع کرده تا منافع مردم را تامین کند.

فرماندار ادامه داد: امروز شاهد هستیم که با تمام تلاشی که دولت انجام می دهد برخی این امر را بر نمی تابند و برای جلوگیری از آن سنگ اندازی می کنند اما می بینیم با تمام تنگ نظری ها دولت در میان مردم و با آنها است.

به گزارش روابط عمومی، روستای طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن استان اصفهان و جزئی از دهستان دالانکوه می‌باشد که در ۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر داران و ۱۳۵ کیلومتری مرکز استان و در دامنه دالانکوه واقع شده است.

جمعیت این روستا بالغ بر ۲۸۹ نفر با ۸۸ خانوار است شغل عمده ساکنان این روستا کشاورزی، دامپروری بوده است ما در سال های اخیر به علت کم‌آبی تعداد قابل توجهی از ساکنان آن به شهرهای اطراف مهاجرت کرده‌اند.

از جمله مشکلات و مطالباتی که در این دیدار بیان شد، مشکلاتی در خصوص منابع طبیعی و رفع تصرفات، ساماندهی ورودی و معابر روستا، عدم وجود زمینه های اشتغال بود.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هجده =