۵۶مصوبه حاصل سفر استاندار اصفهان به شهرستان فریدن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان امروز در حاشیه سفر شهرستانی خود به فریدن در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه شورای اداری مشترک استان و شهرستان با پیش‌زمینه‌ بررسی‌های قبلی انجام می‌گیرد، اظهار داشت: با توجه به نکته مذکور امروز در شهرستان فریدن موارد را در قالب ۵۶ مصوبه در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان امروز در حاشیه سفر شهرستانی خود به فریدن در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه شورای اداری مشترک استان و شهرستان با پیش‌زمینه‌ بررسی‌های قبلی انجام می‌گیرد، اظهار داشت: با توجه به نکته مذکور امروز در شهرستان فریدن موارد را در قالب ۵۶ مصوبه در بخش‌های مختلف زیرساختی، راه، کشاورزی، آموزش و پرورش، سلامت و دیگر بخش‌ها داشتیم که برخی از آن‌ها دارای بندهای جداگانه است که اگر هر کدام از آن‌ها در تاریخ‌های مقرر به سرانجام برسد، تحولی در شهرستان فریدن رقم خواهد خورد.

وی افزود: حین برنامه‌های سفر امروز از ویژه‌ترین اقدامات ملاقات‌های مردمی بود که مدیران استان و معاونان استانداری با ۷۲ نفر از مردم شهرستان ملاقات‌هایی داشتند و رسیدگی‌ حضوری به مسائل انجام شد.

مرتضوی تصریح کرد: از مهم‌ترین دستاوردهای سفر امروز رفع مسائل مرتبط با شهرک گلخانه‌ای مستقر در شهرستان فریدن بود و شروع خوبی برای رویکردهای جدید کشاورزی و تولید در شهرستان خواهد بود.

استاندار اصفهان گفت: هر کدام از مصوبات با توجه به حجم پروژه و اعتبارات مورد نیاز، شرایط متفاوتی دارد و از بازه‌ زمانی یک ماهه تا یک ساله مطرح است اما لازم است تمام طرح‌ها در پایان سال ۱۴٠۲ به پایان رسیده باشد.

وی خاطرنشان کرد: تا به الآن برای اعتبارات سفر رئیس‌جمهور، سه مرحله تأمین اعتبار داشتیم و توزیع هر سه مرحله انجام شده است و تلاش بر این بوده که با توزیع متوازن و جامع در سراسر استان با اولویت‌ پروژه‌هایی که شهرستان‌ها معرفی کرده‌اند این تخصیص را انجام دهیم.

مرتضوی افزود: از محل اعتبارات سفر، امروز چند گره از شهرستان فریدن برای توسعه بیمارستان، نوسازی اورژانس و واحدهای آموزشی در حال باز شدن است همچنین در بحث زیرساخت‌ها و رفع نقاط حادثه‌خیز در حال انجام است.

استاندار اصفهان گفت: یکی از مهم‌ترین مواضع جمهوری اسلامی تولید و امنیت غذایی است در این راستا یکی از مصوبات مهم این سفر، ارتقاء هنرستان کشاورزی شهرستان به‌عنوان مرکز رشد و فناوری حوزه کشاورزی است تا گام اول این راهبرد اساسی را برداریم.

وی بیان داشت: در بخش روستایی نیز پروژه‌های متعددی را از جمله تامین آب برخی روستاها، تعیین تکلیف برخی تداخلات در زمین‌های کشاورزی در دستور کار قرار گرفت و فرصتی برای حل آن‌ها مشخص شد؛ همچنین تامین برخی زیرساخت‌های راه وجاده در مناطق تولیدی و تامین گاز برای واحدهای دامداری و کشاورزی گلخانه‌ای در حوزه کشاورزی و روستایی، طرح موضوع و مصوب شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزاله عباسی فرماندار طی نامه ای خطاب به مدیران و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خواستار شناسایی و برطرف نمودن ضعف های حوزه کاری و تبدیل آنها به نقاط قوت شد. مقام فرماندار با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در اجتماع زائران و مجاوران […]

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =