جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۵:۳۴:۵۵
فرمانداری شهرستان فریدن

درصدد تأمین نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی شهرستان فریدن هستیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان که با حضور محمد صالحی نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی برگزار شد، گفت: ورزش یکی از اساسی و پایه ای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان که با حضور محمد صالحی نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی برگزار شد، گفت: ورزش یکی از اساسی و پایه ای ترین راهکار های حل مسائل و معضلات اجتماعی است و حمایت از آن یک وظیفه است.

فرماندار با تاکید بر اینکه عقل سالم در بدن سالم است، گفت: بدون شک ورزشکاران ما نیز جزء نخبگان این شهرستان به شمار می روند و علیرغم محدودیت ها و نارسائی ها  توانسته اند در عرصه های بین المللی، کشوری و استانی افتخارآفرینی نمایند و چه بسا با رفع کمبود ها موفقیت های بیشتری کسب خواهند نمود .

وی با اشاره به مکاتبات و مذاکرات انجام شده با مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان،  اظهار داشت: یکی از موضوعات پیگیری شده این بود که  درآمد حاصل از سالن های ورزشی  جهت تامین  هزینه های مسابقات به حساب اداره ورزش و جوانان شهرستان واریز شود هر چند با توجه به هزینه های بالای نگهداری اماکن  سود حاصله ناچیز می باشد.

عباسی ادامه داد: هیات‌های  ورزشی مطالبات ،نیازها، مسائل و مشکلات خود را به صورت مکتوب به منظور اولویت بندی و تامین اعتبار ارایه نمایند ضمن اینکه در تخصیص اعتبارات سهم ورزش امسال نسبت به سال گذشته بهتر بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه باید سلسله مراتب مدیریتی در پیگیری و حل مشکلات رعایت شود، تصریح کرد: مسئولان اجرایی موظفند که در راستای تحقق  مطالبات مردمی از هیچ تلاشی فروگذار ننموده و هیچ مدیری نباید از مسئولیت خود شانه خالی کند.

وی اذعان داشت: مسئولان دستگاه های اجرایی باید خود پاسخگوی مطالبات مرتبط باشند تا مردم برای هر کاری به فرمانداری مراجعه نکنند اگر فرماندار جوابگوی مطالبات مردمی دیگر ادارات شود در این صورت به مدیران و روسای دستگاه های اجرایی نیازی نخواهد بود.

وی افزود: یکی از مشکلات شهرستان در فقر منابع انسانی این است که برخی افراد با امتیاز  فریدن استخدام شده اند اما بعد از مدتی به دلایل مختلف انتقالی گرفته و از شهرستان خارج شدند، لذا چارت سازمانی ادارات بر روی کاغذ تکمیل است اما دستگاه ها با کمبود کارشناس مواجه می باشند.

فرماندار خاطر نشان کرد: این موضوع  تقریبا در تمام دستگاه های اجرایی وجود دارد و به همین دلیل ردیف استخدامی برایشان تعریف نمی شود.

فرماندار ادامه داد: درصدد هستیم تا طی مکاتباتی با دستگاه های استانی پیگیری کنیم  یا کارکنان دستگاههای اجرایی به منطقه بازگردند و یا پست مربوط خالی تا بتوان نیروی جدید استخدام کرد که البته در این صورت بومی گزینی اولویت اول شهرستان خواهد بود.

روسای هیات‌های ورزشی  نبود نیرو و کارشناس در اداره ورزش و جوانان، نبود تجهیزات و امکانات مناسب ورزشی، عدم حمایت از مربیان، نبود اماکن مناسب با ورزش بانوان، کم کاری برخی ادارات در حوزه ورزش، عدم توانایی خانواده ها در تامین شهریه کلاس ها و. …. را از مشکلات این حوزه عنوان نمودند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ایمن سازی جاده کمربندی شهر دامنه فریدن به الیگودرز از مصوبات سفر استاندار اصفهان اجرا شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: مشکل دو نقطه حادثه خیز جاده کمربندی دامنه به الیگودرز در محدوده شهرستان فریدن شامل پل کارگر و پل ناسیونال با اجرای ۲ کیلومتر نیوجرسی بتنی برطرف شد. عزیزالله […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است: اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور با عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی انتخابات دوازدهمین […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =