درصدد تأمین نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی شهرستان فریدن هستیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان که با حضور محمد صالحی نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی برگزار شد، گفت: ورزش یکی از اساسی و پایه ای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان که با حضور محمد صالحی نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی برگزار شد، گفت: ورزش یکی از اساسی و پایه ای ترین راهکار های حل مسائل و معضلات اجتماعی است و حمایت از آن یک وظیفه است.

فرماندار با تاکید بر اینکه عقل سالم در بدن سالم است، گفت: بدون شک ورزشکاران ما نیز جزء نخبگان این شهرستان به شمار می روند و علیرغم محدودیت ها و نارسائی ها  توانسته اند در عرصه های بین المللی، کشوری و استانی افتخارآفرینی نمایند و چه بسا با رفع کمبود ها موفقیت های بیشتری کسب خواهند نمود .

وی با اشاره به مکاتبات و مذاکرات انجام شده با مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان،  اظهار داشت: یکی از موضوعات پیگیری شده این بود که  درآمد حاصل از سالن های ورزشی  جهت تامین  هزینه های مسابقات به حساب اداره ورزش و جوانان شهرستان واریز شود هر چند با توجه به هزینه های بالای نگهداری اماکن  سود حاصله ناچیز می باشد.

عباسی ادامه داد: هیات‌های  ورزشی مطالبات ،نیازها، مسائل و مشکلات خود را به صورت مکتوب به منظور اولویت بندی و تامین اعتبار ارایه نمایند ضمن اینکه در تخصیص اعتبارات سهم ورزش امسال نسبت به سال گذشته بهتر بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه باید سلسله مراتب مدیریتی در پیگیری و حل مشکلات رعایت شود، تصریح کرد: مسئولان اجرایی موظفند که در راستای تحقق  مطالبات مردمی از هیچ تلاشی فروگذار ننموده و هیچ مدیری نباید از مسئولیت خود شانه خالی کند.

وی اذعان داشت: مسئولان دستگاه های اجرایی باید خود پاسخگوی مطالبات مرتبط باشند تا مردم برای هر کاری به فرمانداری مراجعه نکنند اگر فرماندار جوابگوی مطالبات مردمی دیگر ادارات شود در این صورت به مدیران و روسای دستگاه های اجرایی نیازی نخواهد بود.

وی افزود: یکی از مشکلات شهرستان در فقر منابع انسانی این است که برخی افراد با امتیاز  فریدن استخدام شده اند اما بعد از مدتی به دلایل مختلف انتقالی گرفته و از شهرستان خارج شدند، لذا چارت سازمانی ادارات بر روی کاغذ تکمیل است اما دستگاه ها با کمبود کارشناس مواجه می باشند.

فرماندار خاطر نشان کرد: این موضوع  تقریبا در تمام دستگاه های اجرایی وجود دارد و به همین دلیل ردیف استخدامی برایشان تعریف نمی شود.

فرماندار ادامه داد: درصدد هستیم تا طی مکاتباتی با دستگاه های استانی پیگیری کنیم  یا کارکنان دستگاههای اجرایی به منطقه بازگردند و یا پست مربوط خالی تا بتوان نیروی جدید استخدام کرد که البته در این صورت بومی گزینی اولویت اول شهرستان خواهد بود.

روسای هیات‌های ورزشی  نبود نیرو و کارشناس در اداره ورزش و جوانان، نبود تجهیزات و امکانات مناسب ورزشی، عدم حمایت از مربیان، نبود اماکن مناسب با ورزش بانوان، کم کاری برخی ادارات در حوزه ورزش، عدم توانایی خانواده ها در تامین شهریه کلاس ها و. …. را از مشکلات این حوزه عنوان نمودند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در دیدارهای نوروزی ابتدای سال نو میزبان ائمه جمعه، اعضای شورای تامین، همکاران، مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداران و اقشار مختلف مردم بودند.

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سیزده =