چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۶:۳۸:۰۵
فرمانداری شهرستان فریدن

درصدد تأمین نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی شهرستان فریدن هستیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان که با حضور محمد صالحی نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی برگزار شد، گفت: ورزش یکی از اساسی و پایه ای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزش شهرستان که با حضور محمد صالحی نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان، روسا و نائب رئیسان هیئت های ورزشی برگزار شد، گفت: ورزش یکی از اساسی و پایه ای ترین راهکار های حل مسائل و معضلات اجتماعی است و حمایت از آن یک وظیفه است.

فرماندار با تاکید بر اینکه عقل سالم در بدن سالم است، گفت: بدون شک ورزشکاران ما نیز جزء نخبگان این شهرستان به شمار می روند و علیرغم محدودیت ها و نارسائی ها  توانسته اند در عرصه های بین المللی، کشوری و استانی افتخارآفرینی نمایند و چه بسا با رفع کمبود ها موفقیت های بیشتری کسب خواهند نمود .

وی با اشاره به مکاتبات و مذاکرات انجام شده با مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان،  اظهار داشت: یکی از موضوعات پیگیری شده این بود که  درآمد حاصل از سالن های ورزشی  جهت تامین  هزینه های مسابقات به حساب اداره ورزش و جوانان شهرستان واریز شود هر چند با توجه به هزینه های بالای نگهداری اماکن  سود حاصله ناچیز می باشد.

عباسی ادامه داد: هیات‌های  ورزشی مطالبات ،نیازها، مسائل و مشکلات خود را به صورت مکتوب به منظور اولویت بندی و تامین اعتبار ارایه نمایند ضمن اینکه در تخصیص اعتبارات سهم ورزش امسال نسبت به سال گذشته بهتر بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه باید سلسله مراتب مدیریتی در پیگیری و حل مشکلات رعایت شود، تصریح کرد: مسئولان اجرایی موظفند که در راستای تحقق  مطالبات مردمی از هیچ تلاشی فروگذار ننموده و هیچ مدیری نباید از مسئولیت خود شانه خالی کند.

وی اذعان داشت: مسئولان دستگاه های اجرایی باید خود پاسخگوی مطالبات مرتبط باشند تا مردم برای هر کاری به فرمانداری مراجعه نکنند اگر فرماندار جوابگوی مطالبات مردمی دیگر ادارات شود در این صورت به مدیران و روسای دستگاه های اجرایی نیازی نخواهد بود.

وی افزود: یکی از مشکلات شهرستان در فقر منابع انسانی این است که برخی افراد با امتیاز  فریدن استخدام شده اند اما بعد از مدتی به دلایل مختلف انتقالی گرفته و از شهرستان خارج شدند، لذا چارت سازمانی ادارات بر روی کاغذ تکمیل است اما دستگاه ها با کمبود کارشناس مواجه می باشند.

فرماندار خاطر نشان کرد: این موضوع  تقریبا در تمام دستگاه های اجرایی وجود دارد و به همین دلیل ردیف استخدامی برایشان تعریف نمی شود.

فرماندار ادامه داد: درصدد هستیم تا طی مکاتباتی با دستگاه های استانی پیگیری کنیم  یا کارکنان دستگاههای اجرایی به منطقه بازگردند و یا پست مربوط خالی تا بتوان نیروی جدید استخدام کرد که البته در این صورت بومی گزینی اولویت اول شهرستان خواهد بود.

روسای هیات‌های ورزشی  نبود نیرو و کارشناس در اداره ورزش و جوانان، نبود تجهیزات و امکانات مناسب ورزشی، عدم حمایت از مربیان، نبود اماکن مناسب با ورزش بانوان، کم کاری برخی ادارات در حوزه ورزش، عدم توانایی خانواده ها در تامین شهریه کلاس ها و. …. را از مشکلات این حوزه عنوان نمودند.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دوازده =