سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۱۳:۲۸
فرمانداری شهرستان فریدن

بانوان شهرستان کار زینبی (س) انجام دهند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار در نشست هم اندیشی بانوان فعال فرهنگی ،اجتماعی ،مذهبی ، ورزشی ،اقتصادی و … شهرستان که با حضور استکی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری برگزار شد ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع نمایندگان بانوان شهرستان یاد و خاطره شهیدان جاویدان رجایی و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عباسی فرماندار در نشست هم اندیشی بانوان فعال فرهنگی ،اجتماعی ،مذهبی ، ورزشی ،اقتصادی و … شهرستان که با حضور استکی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری برگزار شد ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع نمایندگان بانوان شهرستان یاد و خاطره شهیدان جاویدان رجایی و باهنر را گرامیداشت و هفته دولت را به تمامی دولتمردان تبریک گفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه مشارکت بانوان در طول سالیان متمادی انقلاب در عرصه های مختلف اجتماعی همواره چشمگیر و تاثیرگذار بوده اذعان داشت انتظار داریم در این مقطع نیز بانوان با حضور در عرصه های اجتماعی خاصه پیشگیری و مواجه با آسیب ها دولت را یاری نمایند.

فرماندار در ادامه به نقش سازنده و موثر مردم در موفقیت های دولت اشاره داشت و گفت تجربه ثابت کرده مردم در هر عرصه ای که ورود داشته  و دولت ها را یاری نمودند دولت در آن حوزه موفق بوده  و در هر طرح و برنامه ای که مردم همکاری و همراهی با دولت ها نداشتند آن برنامه ناکام مانده است.

 نماینده عالی دولت در شهرستان سپس  با بیان اینکه دولت سیزدهم در حالی به روی کار آمد که کشور با چالشهای داخلی و بین المللی بسیاری روبرو بود اظهار داشت علیرغم تمام مشکلات و تنگناها ،دولت تمام توان خود را برای حل مشکلات بکار گرفت و خوشبختانه توفیقات بسیاری نیز کسب نمود.

مقام فرماندار در ادامه اذعان داشت نمونه بازر و شاخص موفقیت های دولت طی یکساله فعالیت خود مهار و کنترل بیماری کرونا و تامین واکسن از انواع مختلف و به وفور بود وی خاطر نشان نمود در دولت قبل مردم برای تزریق واکسن با مشکل مواجه بوده و حتی اولویت بندی نیز شدند اما با آغاز فعالیت دولت سیزدهم این مشکل مرتفع گردید.

فرماندار با تاکید بر اینکه نقش و جایگاه مردم در کنترل و مواجه با بیماری کرونا قابل تقدیر است گفت در اوایل بیماری حتی با کمبود ماسک مواجه بودیم اما با حضور مردم در عرصه و همراهی با دولت همگی شاهد بودیم که با کمک مردم تولید داخلی  ماسک  افزایش و کشور این بحران را نیز پشت سر گذاشت.

عباسی خطاب به حاضرین گفت انتظار است امروز که زمینه و شرایط فراهم بوده و انواع مختلف واکسن موجود است  و انتخاب نوع آن برای تزریق بر عهده افراد می باشد مردم از این موقعیت استفاده و نسبت به تزریق دوز یادآور اقدام نمایند.

وی تصریح کرد ان شاالله شما بعنوان بانوان فعال شهرستان در خصوص تشویق و ترغیب مردم به تزریق دوز یادآور واکسن مجموعه بهداشت و درمان را یاری نمایید ضمن اینکه در سایر مسائل اجتماعی از جمله حمایت از خانواده و فرزندآوری ورود بانوان به منظور فرهنگ سازی بسیار موثر است.

مقام فرماندار در ادامه از بانوان حاضر در جلسه خواست تا کار زینبی (س) انجام دهند وی تشریح کرد منظور از کار زینبی (س) ورود به عرصه جهاد تبیین که حضرت آقا می فرمایند است به این منظور که دستاوردهای انقلاب و نظام گفته شود و همراه و یاور مسئولان باشیم

عباسی  در ادامه اظهار امیدواری نمود با حضور و ورود همه اقشار، انقلاب و نظام همچنان مصون بماند و همگی تلاش نماییم به اهداف عالیه امام راحل (ره) ، نظام و مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) دست پیدا کنیم .

وی در پایان ضمن تقدیر از حضور استکی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در شهرستان گفت ان شاالله با تعامل و همراهی دولت  و  بانوان بتوانیم نیازها و مطالبات آنان را پاشخگو باشیم و شاهد حضور و مشارکت زنان در توسعه و پیشرفت شهرستان باشیم.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =