تبیین جراحی اقتصادی از الزامات شرایط کنونی جامعه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، شصت و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر اعضای شورا با دستور کار فرهنگ سازی برای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد. عزیزاله عباسی گفت: دولت آبروی خودش را صرف کرده […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، شصت و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر اعضای شورا با دستور کار فرهنگ سازی برای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

عزیزاله عباسی گفت: دولت آبروی خودش را صرف کرده تا بتواند مشکلات را حل نماید در حوزه های دفاعی و سلامت جراحی هایی انجام شد و به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کردیم و هم اکنون دولت با تمام توان جراحی اقتصادی را آغاز کرده که باید مزایای حاصل از این جراحی برای عموم تبیین شود.

نائب رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان افزود: توجیه افراد یارانه بگیر کار چندان مشکلی نیست ولیکن افرادی که یارانه دریافت نمی کنند قدری توجیه کردنشان دشوار است.

عباسی در ادامه گفت: توزیع کالا برگ الکترونیکی به زودی آغاز می شود که اوضاع را قدری بهبود می بخشد و آرامش نسبی برقرار می گردد.

فرماندار شهرستان در پایان از برگزاری نشست توجیهی با موضوع فرهنگسازی برای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها برای اقشار مختلف در شهرستان خبر داد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در دیدارهای نوروزی ابتدای سال نو میزبان ائمه جمعه، اعضای شورای تامین، همکاران، مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداران و اقشار مختلف مردم بودند.

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه ائمه جمعه، مدیران و کارمندان ادارات شهرستان، اولین روز‌های کاری سال جدید را با ادای احترام به مقام شهدا شروع کردند. فرماندار در این آیین گفت: کارکنان و مسئولان ادارات شرایط قانونی در کار را به نفع مردم و در سریعترین زمان ممکن انجام دهند تا […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی طی پیامی فرا رسیدن ماه رمضان، بهار قرآن را به تمام مسلمانان جهان و خاصه مردم فریدن تبریک گفت. “شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ” آمد رمضان و مقدمش بوسیدم بر رهگذرش طبق طبق گل چیدم من با چه زبان شکر […]

۴ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =