فرماندار فریدن : هیچ دولتی بدون حضور مردم کاری از پیش نبرده و نخواهد برد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار در نشست و دیدار با اهالی روستای عادگان یکی از اهداف عالیه نظام و دولت مردمی را برداشتن فاصله میان مردم و مسئولین دانست و تشکیل جلسات اینچنینی را از خدمات و برکات نظام دانست. وی افزود قبول مسئولیت در جامعه همراه با حق و حقوقی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عباسی فرماندار در نشست و دیدار با اهالی روستای عادگان یکی از اهداف عالیه نظام و دولت مردمی را برداشتن فاصله میان مردم و مسئولین دانست و تشکیل جلسات اینچنینی را از خدمات و برکات نظام دانست.

وی افزود قبول مسئولیت در جامعه همراه با حق و حقوقی است و بالتبع دارا بودن حق و حقوق وظایف و مسئولیتهایی را به همراه دارد  و لازمه انجام صحیح وظیفه ،تعامل و هم افزایی میان مردم و مسئولین است

عباسی اذعان داشت  در طول سالیان متمادی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران حضور پررنگ  و پرشور مردم  در عرصه های مختلف جنگ تحمیلی ،سختی ها و گرفتاری های پس از سیل ،زلزله ،تحریم های ظالمانه و … باعث سربلندی  و موفقیت نظام گردید و هیچ دولتی بدون حضور مردم کاری از پیش نبرده و نخواهد برد .

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به مشکلات مطرح شده توسط اعضای شورا با بیان اینکه شما بعنوان نمایندگان و نخبگان منتخب مردم موظف به پیگیری و حل مشکلات روستا می باشید گفت اهالی کلید روستا را به دست شما داده اند و انتظار دارند شما با تلاش و جدیت مشکلات را مرتفع نمایید.

مقام فرماندار در تکمیل سخنانش افزود مطالبه گری شورا و دهیار از مسئولین بسیار خوب است اما بیش از ۹۰ درصد مشکلات با پیگیری شما حل خواهد شد ضمن اینکه مجموعه اداری شهرستان نیز بعنوان خادمین مردم وظیفه ای جز خدمت رسانی نداشته و باید از فرصت پیش آمده به بهترین نحو استفاده نمایند.

عباسی در بخش دیگری از سخنانش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا دفاع مقدس ،مدافع حرم و سلامت اظهار امیدواری نمود تمامی خدمتگزاران به مردم در مسیر شهدا گام بردارند وی افزود امنیت و آسایش امروز ما به برکت خون شهدا می باشد.  

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه پاسخگوی سوالات و مطالبات مردم بود وی ضمن توصیه به کشاورزان در خصوص فروش گندم به دولت و کوتاه نمودن دست دلالان به نمایندگان جهاد کشاورزی تکلیف نمود تا با همراهی تعاون روستایی نسبت به بسترسازی زمینه مساعد خرید گندم در روستاها و دسترسی اسان کشاورزان به انبارهای جمع آوری تدابیر لازم را اتخاذ نمایند

عباسی در خصوص تایید فرم های مربوط به ادارات توسط اعضای شورا و دهیاری ،اعتبارات ،انجام ممیزی زمینهای روستا توسط  منابع طبیعی و برگزاری کمیسیون رفع تداخلات ، پیگیری ثبت شناسنامه آثار تاریخی روستا ،تکمیل پارک روستا ،نصب روشنایی معابر و تعویض تیرهای چراغ برق فرسوده و استفاده بهینه از مدارس بلااستفاده و تخلیه ای  توضیحاتی ارائه نمود.

گفتنی است قرائت فاتحه ،ادای احترام و تجدید میثاق با شهدای روستای عادگان ، حضور در روستا و دیدار با اهالی و بازدید از کارگاه قالی بافی مستقر در مسجد روستا از دیگر برنامه های فرماندار و همراهان در روستای عادگان بود.

لازم به ذکر است معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از روسا و نمایندگان ادارات عباسی را در این دیدار همراهی نمودند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن ، همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم همزمان با سراسر کشور با حضور صدها مادر و طفل شیرخوار در فریدن برگزار شد. در این مراسم مادران به همراه کودکان شیرخوار خود با لباس، روسری و پیشانی‌بند به رنگ سبز حضور یافتند و شرکت‌کنندگان برای حضرت علی اصغر […]

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان فریدن در مهمانی شهدای شهرستان بوئین و میاندشت حضور یافتند.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی، بلواری با عنوان امام حسین (ع) در شهر داران نامگذاری و از تابلوی آن رونمایی شد.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار با همراهی امام جمعه شهر داران و رئیس اداره تبلیغات شهرستان و جمعی از مسئولان از  برخی هیاتهای مذهبی  شهر داران بازدید نمودند . عباسی ضمن بازدید میدانی از مراسمات عزاداری سالار شهیدان، امام حسین علیه‌السلام از زحمات مخلصانه دست‌اندرکاران برنامه‌ها قدردانی کرد. فرماندار و رئیس […]

۱۳ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :