سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۱۲:۴۷
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار در جلسه شورای ترافیک و رصد تصادفات اظهار داشت : با فرهنگ سازی مردم را باید به استفاده از پارکینگ های عمومی که به همت شهرداری آماده شده ترغیب و تشویق نماییم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – جلسه شورای ترافیک و رصد تصادفات شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد. نماینده عالی دولت در شهرستان ابتدا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت ۲۲ اسفندماه روز شهدا با اشاره به گزارشات ارائه شده و نتیجه اقدامات بعمل آمده با بیان اینکه روسای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن جلسه شورای ترافیک و رصد تصادفات شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ابتدا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت ۲۲ اسفندماه روز شهدا با اشاره به گزارشات ارائه شده و نتیجه اقدامات بعمل آمده با بیان اینکه روسای دستگاههای  مربوطه باید به ایمن سازی جاده ها توجه ویژه ای داشته باشند اظهار داشت طبق پیگیریهای بعمل آمده از سوی استان مقرر گردید تمام نواقص جاده کمربندی داران الیگودرز در سال ۱۴۰۱ مرتفع گردد.

فرماندار با اشاره به راه های کاهش ترافیک در برخی خیابان های سطح شهر داران، تصریح کرد: با فرهنگ سازی مردم را باید به استفاده از پارکینگ های عمومی که به همت شهرداری آماده شده ترغیب و تشویق نماییم همچنین در خیابان های پرتردد مانند شهید بهشتی ،نواب و امام خمینی نیز باید با نظر کمیته فنی شورا تصمیات اجرایی  اتخاذ گردد .

وی اذعان داشت امور  برق شهرستان موظف به تامین  روشنایی چراغ های چشمک زن در نقاط حادثه خیز می باشد زیرا زمانی که روشنایی در جاده ها فراهم شود و رانندگان بتوانند مسیر را بخوبی تشخیص دهند آمار تصادف کاهش خواهد یافت .  

رئیس شورای ترافیک و رصد تصادفات شهرستان همچنین به منظور خدمت رسانی بهتر پیشنهاد الحاق بلوار دانشگاه آزاد به شهر داران را داد و در ادامه تاکید کرد شهرداریها و دهیاریها ملزم به رنگ آمیزی سرعت کاهها می باشند

عباسی با اشاره به برخی نواقص روشنایی ها در خیابان های پرتردد تاکید کرد: زمانی که روشنایی در جاده‌ها فراهم شود و کاربران ترافیک بتوانند هم ببینند و هم دیده شوند آن زمان آمار تصادف‌ها کاهش پیدا می‌کنند و امور برق باید در تامین روشنایی نقاط حادثه خیز به مانند سه راهی ها حساسیت ویژه ای داشته باشند.

مقام فرماندار در پایان سخنانش  با اشاره به اینکه برای تصمیم گیری در خصوص حل مشکلات مردم و اتخاذ تدابیر صحیح باید همه جوانب و مهمتر از همه منفعت مردم در پرتو قانون در نظر گرفته شود اظهار داشت در زمانی که به عنوان بخشدار مرکزی در شهرستان در خدمت مردم بودم برای حل مشکل تاکسی های داخل شهر داران و درک معضلات آنها به مدت چند ساعت در شهر مسافرکشی نمودم تا در زمان تصمیم گیری تمام جوانب سنجیده شود و تصمیمی اتخاذ گردد که نه مسافر و نه راننده هیچکدام متضرر نشوند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + دو =