چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۴۳:۵۵
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید فرماندار از حوزه علمیه خواهران: انتظار داریم طلاب حوزه های علمیه برای تشویق و ترغیب اهالی شهرستان برای تزریق دوز سوم با مجموعه بهداشت و درمان همکاری نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزالله عباسی فرماندار با همراهی ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه و شهردار شهر داران  از حوزه علمیه خواهران شهرستان بازدید نمود. گفتنی است در این بازدید مقام فرماندار پس از استماع گزارش و بیان مسائل و مشکلات توسط مدیر حوزه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عزیزالله عباسی فرماندار با همراهی ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه و شهردار شهر داران  از حوزه علمیه خواهران شهرستان بازدید نمود.

گفتنی است در این بازدید مقام فرماندار پس از استماع گزارش و بیان مسائل و مشکلات توسط مدیر حوزه علمیه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت باید از ظرفیت و پتانسیل حوزه خواهران در راستای اشاعه فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی  ،سبک زندگی و احکام بین بانوان بهره گرفت

فرماندار با بیان اینکه مدیریت شهرستان ازهیچ  تلاشی برای حل مشکلات فروگذار نخواهد نمود گفت قطعا حل مسائل و مشکلات  تنها توسط دولت میسر نخواهد بود و نیازمند حضور و همکاری گسترده  اقشار مختلف مردم علی الخصوص بانوان فهیم ،متدین و متعهد شهرستان می باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین با اشاره به بیماری کرونا ویروس و تزریق واکسن و رعایت پروتکلهای بهداشتی بعنوان راهکارهای  مواجهه و مقابله با آن گفت انتظار داریم طلاب حوزه های علمیه برای تشویق و ترغیب اهالی شهرستان برای تزریق دوز سوم با مجموعه بهداشت و درمان همکاری نمایند.

عباسی در پایان سخنانش خواستار تشدید تعامل و هم افزایی میان مجموعه دولت و حوزه های علمیه به منظور توسعه و رشد شهرستان گردید.

لازم به ذکر است در این جلسه در خصوص احداث پارک بانوان و بسترسازی در خصوص ارتقاء نشاط اجتماعی بانوان نیز بحث و تبادل نظر گردید که مقرر گردید شهرداری داران قسمتی از پارک شقایق را به این منظور اختصاص دهد .

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + ده =