چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۴۰:۱۷
فرمانداری شهرستان فریدن

عباسی» سرپرست فرمانداری شهرستان فریدن شد در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان عزیزالله عباسی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فریدن معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا جان نثاری، معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار فریدن، اظهار داشت: در‌ ۸ سال گذشته به دلیل سومدیریت‌ها، مردم با مشکلات اقتصادی مواجه بودند،مردم از جناح بازی‌ها خسته شدند و به امید بهبود وضیت اقتصادی به دولت سیزدهم رأی دادند لذا باید کشور […]

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا جان نثاری، معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار فریدن، اظهار داشت: در‌ ۸ سال گذشته به دلیل سومدیریت‌ها، مردم با مشکلات اقتصادی مواجه بودند،مردم از جناح بازی‌ها خسته شدند و به امید بهبود وضیت اقتصادی به دولت سیزدهم رأی دادند لذا باید کشور از معطلی‌ها خارج شود.

وی گفت:دشمن با تمام توان برای نابودی نظام به میدان آمده ولیکن موفق نشده است و در سال‌های اخیر دشمن به مانند موریانه از درون داشت انقلاب را سست می‌کرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: هدف دولت کار و تلاش برای رفع مشکلات و برگرداندن اعتماد مردمی است چون تنها راه دلگرمی مردم به نظام کار و تلاش در رفع مشکلات اقتصادی است.

وی افزود: در این مدت استعداد کشور به کار گرفته نشد تا نتیجه‌ای به دست آید، ساختاری که کشور را معطل می‌کند باید تغییر کند و لذا اعتماد به داخل باید تقویت شود.

جان‌نثاری گفت: باید با فکر انقلابی کشور را مدیریت کرد  نه با تفکرات وابسته به غرب‌ و در این زمینه معیار ما سخنان مقام معظم رهبری است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: فرماندار متعلق به آحاد مختلف مردم و وامدار هیچ گروه خاصی نیست و باید با مردم زندگی کند تا از نزدیک مشکلات مردم را لمس کند.

وی با بیان اینکه فرماندار به افراد دین مدار و با تقوا میدان بدهد، گفت: فرماندار باید پیگیر مشکلات خرد و بزرگ شود چون اهداف دولت سیزدهم عدالت گستری است.

جان‌نثاری افزود: از همه ظرفیت‌های شهرستان استفاده شود تا جبران مافات و ضررهای گذشته وارد آمده به کشور جبران شود، مردم شایسته خدمت هستند و باید ارزش مردم را دانست.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با تأکید بر همراهی با سرمایه‌گذاران،گفت: باید  از سرمایه‌گذار استقبال و  فرش قرمز برای آنان پهن کرد، چون سرمایه گذار موجب اشتغال‌زایی می‌شود که امروز نیز مشکلات مردم بیکاری و عدم ازدواج  جوانان است.

به گزارش فارس، در این مراسم از تلاش‌های سید تقی معین‌الدینی تقدیر و عزیزالله عباسی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فریدن معرفی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =