چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۲۲:۵۴
فرمانداری شهرستان فریدن

رسانه واقعیت ها را بیان کند/انتقاد کنید ولی اتهام نزنید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، شهردار داران و رئیس و اعضای شورای شهر در تحریریه هفته‌نامه دالانکوه، دفتر خبری صدا و سیما، دفتر خبرنگار خبرگزاری ایرنا و خبرنگار خبرگزاری مهر حضور یافته و به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران رسمی این منطقه تجلیل کردند در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، شهردار داران و رئیس و اعضای شورای شهر در تحریریه هفته‌نامه دالانکوه، دفتر خبری صدا و سیما، دفتر خبرنگار خبرگزاری ایرنا و خبرنگار خبرگزاری مهر حضور یافته و به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران رسمی این منطقه تجلیل کردند

در این دیدارها فرماندار ضمن تبریک روز خبرنگار و قدردانی از زحمات خبرنگاران، گفت: “روز خبرنگار، روز تکریم حق طلبی، صداقت و تلاش بی وقفه برای ایجاد شفافیت در جامعه است.

عزیزاله عباسی بیان کرد: ابزار رسانه باید امید آفرین باشد و این مسئله از تأکیدات رهبری و توجه به تزریق امید در جامعه است، مسئله‌ای که دشمن به شدت بر روی آن دست گذاشته و قصد دارد ناامیدی و ناکارآمدی را در جامعه دنبال کند.

وی ادامه داد: بر کسی پوشیده نیست که با مشکلاتی مواجه‌ایم اما برای رفع آن مسوولان نهایت تلاش‌ خود را انجام می دهند در دولت سیزدهم تلاش های بسیاری شده اما در هر صورت حوزه رسانه دشمن به دنبال سیاه‌نمایی و بزرگنمایی است تا مردم را از نظام و انقلاب مایوس کنند.

فرماندار تصریح کرد: اگر مسوولی اقدام‌ خوبی داشته باشد برخی از رسانه ها آن را وارونه جلوه می‌دهند یا برچسب می‌زنند در نتیجه برای خنثی‌سازی این عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن، انتظار داریم رسانه‌ها در داخل با انعکاس واقعیت‌ها قلم‌فرسایی کرده و توطئه دشمنان را خنثی‌ کنند.

عباسی عنوان کرد: نقد از مسئولان، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه، کار بسیار خوبی است ولی توقع رسانه ها نیز باید در چارچوب قانون و با رعایت مقررات باشد.

وی افزود: مردم تفاوت این دولت با دولت سابق را شاهدند، امروز رئیس جمهور در کشورمان بسیار تلاش می کند و برای خدمت روز و شب ندارد و در گیر و دار تجملات مرسوم که در دولت سابق بود، نیست و بدون وقفه پیش می رود و در استان هم استاندار بی وقفه در حال فعالیت است اما برخی رسانه ها شروع به تخریب کردند و خرابکاری دولت سابق را بر دوش این دولت می اندازند.

رئیس شورای تامین شهرستان تاکید کرد: انتقاد به جا و تاثیرگذار خوب است ولی اتهام بستن درست نیست، گاه شاهدیم در جامعه افراد شناخت درستی از حوزه وظایف ادارات و نهادها ندارند و هر چیزی را به فرمانداری نسبت می دهند در صورتی که برخی مسائل هیچگونه ارتباطی با مجموعه فرمانداری ندارد.

عباسی تاکید کرد:  امروز در جای جای شهرستان کار عمرانی می شود  اما نباید کم کاری دولت سابق را به دوش مسئولان فعلی انداخت و انتظار داشته باشیم در یک شب آنها را جبران کنیم.

شایان ذکر است خبرنگاران نیز برخی از انتقادها و مطالبه های خود را نیز در این جلسه بیان کردند و فرماندار این وعده را داد که هر چه زودتر یک نشست بین خبرنگاران و ادمین های فضای مجازی در شهرستان برگزار کنند.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 17 =