یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۵۰:۲۵
فرمانداری شهرستان فریدن

افتتاح و کلنگ زنی ۳ واحد آموزشی در فریدن/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مدرسه خیر ساز نصرت رضایی در روستای نماگرد شهرستان فریدن افتتاح و ساخت دو مدرسه در روستا‌های دره بید و گنجه این شهرستان نیز آغاز شد. عزیزاله عباسی مدارس نوساز را باعث ایجاد انگیزه در دانش آموزان دانست و تاکید کرد: در این چند سال اخیر به دلیل کرونا […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مدرسه خیر ساز نصرت رضایی در روستای نماگرد شهرستان فریدن افتتاح و ساخت دو مدرسه در روستا‌های دره بید و گنجه این شهرستان نیز آغاز شد.

عزیزاله عباسی مدارس نوساز را باعث ایجاد انگیزه در دانش آموزان دانست و تاکید کرد: در این چند سال اخیر به دلیل کرونا بسیاری از دانش آموزان ترک تحصیل کردند برای اینکه بتوانیم باعث انگیزه بین دانش آموزان شویم فراهم آوردن زیرساخت و سخت افزارها از الزامات می باشد.

فرماندار فریدن ادامه داد: شهرستان جزء مناطق محروم است و از امتیاز محرومیت هم محروم می باشد به همین دلیل ما در حوزه ی تحصیلی بسیاری از امتیازات را از دست دادیم و این آسیب متوجه دانش آموزان این منطقه شده است.

وی اظهار داشت: مردم این منطقه دارای فرهنگی غنی هستند که در کشور سرآمدند و مدارس نیز محلی برای اشاعه فرهنگ می باشند با مهیا کردن شرایط می توان فرهنگ غنی این منطقه را در این زمان که تهاجم فرهنگی دشمنان اوج گرفته است را اشاعه داد.

عباسی ضمن تشکر و قدردانی از خیرین مدرسه ساز، تصریح کرد: مدرسه‌سازی یک حسنه بزرگ و صدقه جاریه است که نشان‌دهنده درک درست جامعه از اهمیت تعلیم فرزندان است.

نماینده دولت وجود مجموعه خیرین مدرسه‌ساز را از پدیده‌های مبارک انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: که مردم با انگیزه خدمت و انجام کار خوب هر جا که احساس کنند ابایی از مشارکت و حضور فعال ندارند.

در ادامه معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان گفت: همزمان با دهه ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم مدرسه سه کلاسه مشارکتی در روستای نماگرد با زیربنای ۲۰۹ مترمربع در زمینی به مساحت ۹۹۷ مترمربع افتتاح شد.

علی اصغر ذاکران گفت: این مدرسه با مشارکت خیرنیک اندیش آقای ایرانی و اداره کل نوسازی مدارس استان با هزینه بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال ساخته شده است.

وی افزود: همچنین امروز ساخت دو مدرسه ۶ کلاسه نیز در روستا‌های دره بید و گنجه از توابع شهرستان فریدن و از محل اعتبارات محرومیت زدایی و با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال آغاز شد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار در طی بازیدهای دوره ای از طرح های اشتغالزایی در شهرستان اینبار به همراه مسئول حراست فرمانداری، کارشناس امور اقتصادی فرمانداری و نماینده بنیاد برکت در شهرستان از طرح کار آفرینی پرورش ماهی های زینتی در روستای عادگان بازدید کرد. کار آفرین این طرح از تسهیلات […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در برنامه آموزشی طرح جهش تولید در دیمزارها و افزایش پتانسیل عملکرد گندم آبی که به همت بسیج مهندسین و جهاد کشاورزی برگزار شده بود با تقدیر از دست اندرکاران این برنامه بیان کرد: هرچه راهکارهای بهره وری را یاد بگیریم سود ما بالا می رود و نیاز […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، شهردار و اعضاء شورای شهر داران از عملیات آسفالت ریزی مسیر منتهی به یادمان شهدای گمنام شهر داران بازدید کرد. شایان ذکر است سال ۱۳۸۲ بود که پنج کبوتر خونین بال بر بلندای تپه شهدای شهر داران در استان اصفهان […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار در دیدار با مردم روستای گل امیر از اهالی روستا به جهت حضور در مسجد تقدیر کرد و اظهار داشت:  از افتخارات مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به مردمانی ولایی و همیشه در صحنه است زیرا اگر حضور مقتدرانه مردم در عرصه های مختلف نبود هیچ‌گاه نظام […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =