دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
۱۳:۰۱:۴۲
فرمانداری شهرستان فریدن

شئونات ماه مبارک رمضان باید در ایام نوروز رعایت شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فریدن با ریاست فرماندار و با حضور مدیر ستاد اقامه نماز شهرستان و تمام اعضای آن در سالن جلسات فرمانداری فریدن برگزار شد. فرماندار در این جلسه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادت تمام مسلمانان و با بیان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فریدن با ریاست فرماندار و با حضور مدیر ستاد اقامه نماز شهرستان و تمام اعضای آن در سالن جلسات فرمانداری فریدن برگزار شد.

فرماندار در این جلسه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادت تمام مسلمانان و با بیان اینکه تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۳با ماه مبارک رمضان مصادف است، گفت: دستگاه‌های متولی در این روزها باید ضمن توجه به ایجاد شور و نشاط نوروزی، برای حفظ قداست ماه مبارک رمضان هم برنامه‌ریزی کنند.

عزیزاله عباسی با تاکید بر اینکه فریدن شهرستانی ولایی و مذهبی است، اضافه کرد: برنامه‌ریزی متولیان امر نباید محدودیتی برای مسافران نوروزی ایجاد کند اما با تظاهر به روزه‌خواری در فضاهای عمومی نیز برخورد خواهد شد.

وی همچنین برگزاری ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان مناطق مختلف شهر را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید همه شهروندان بتوانند از این ویژه‌برنامه‌ها بهره‌مند شوند و روحانیان و مبلغان دینی هم در طول ماه مبارک رمضان باید به تمام روستاها اعزام شوند.

فرماندار با بیان اینکه نماز یکی از ارکان اصلی و ستون دین است و ما را در مقابل لغزش‌ها، شدائد و نارسایی‌های زندگی محفوظ نگه می دارد، تاکید کرد: نماز خانه های واحدهای پذیرایی بین راهی این شهرستان نیز باید در آستانه عید نوروز، ساماندهی و برای اقامه فریضه نماز گردشگران آماده شود و با همزمانی عید نوروز با ماه مبارک رمضان، این امر باید به صورت ویژه رسیدگی شود.

عباسی یکی از راهکارهای دعوت مخاطبان به عمل خیر را اعمال انسان ها دانست و ادامه داد: تمام دست اندرکاران با عمل خود مردم را به انجام کار خیر دعوت کنند اینکه فقط حرف بزنیم و به آن عمل نکنیم بازخوردی نخواهد داشت در مسئله نماز هم همین گونه است کسانی که مردم را به خواندن نماز دعوت می کنند باید خود در صف های اول نماز باشند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماز عید فطر با حضور مردم روزه‌دار فریدن در این شهر اقامه شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد. عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه با کارکنان فرمانداری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مجموع همکاران و تبریک عید فطر، همدلی و ایجاد جوی صمیمی و برنامه ریزی مطلوب در پیگیری امور مرتبط به شهرستان و حل مشکلات مردم را از وظایف کاری کارکنان فرمانداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)  فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، مدیر اداره کار و تعاون، مدیرعاملان شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از همراهان ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فریدن با اهدای […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =