سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۴۲:۳۳
فرمانداری شهرستان فریدن

تکمیل پروژه توسعه بیمارستان شهید رجایی داران بسیاری از مشکلات در حوزه درمان را حل خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، رئیس بیمارستان شهید رجایی داران در راستای بررسی و حل نیازمندی های این مرکز درمانی با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد. فرماندار فریدن در این دیدار با بیان اینکه ما منکر مشکلات بیمارستان نبوده و نیستیم، تاکید کرد: دولت در این دو سال اخیر کارهای بسیاری انجام داده […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، رئیس بیمارستان شهید رجایی داران در راستای بررسی و حل نیازمندی های این مرکز درمانی با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار فریدن در این دیدار با بیان اینکه ما منکر مشکلات بیمارستان نبوده و نیستیم، تاکید کرد: دولت در این دو سال اخیر کارهای بسیاری انجام داده و حجم کار بالا بوده اما چون در سال های قبلی کارها بر روی هم انباشته شده کارهای صورت گرفته به چشم نمی آید.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: ما بازدید مستمری از بیمارستان شهید رجایی داریم  از نزدیک در جریان مسائل این بخش هستیم زیرا جزء بیمارستان های سطح ارجاع دو بوده و باید به مناطق دیگر در غرب استان اصفهان نیز خدمات بدهد و شایسته توجه بیشتر مسئولان استانی است.

وی بیان داشت: ما پیگیر این امر هستیم که طرح توسعه بیمارستان و اورژانس شهید رجایی هر چه سریع تر تکمیل شود زیرا با تکمیل این دو پروژه بسیاری از مشکلات حوزه درمان حل خواهد شد و این موضوع جزء مصوبات سفر استاندار به شهرستان نیز هست.

فرماندار تاکید کرد: عملیات جدول گذاری، آسفالت ریزی و سنگ فرش محوطه این مرکز در روزهای آینده نیز انجام خواهد گرفت و این امر بخشی از مشکلات عبور و مرور پزشکان، بیماران و مراجعین را حل خواهد کرد.

عباسی ادامه داد: سال های اخیر در راستای توسعه و تجهیز این مرکز کارهای زیادی انجام گرفته ولی برخی قسمت پر لیوان را نمی خواهند ببینند و بیشتر دنبال بزرگنمایی مشکلات و سیاه نمایی هستند.

وی تصریح کرد: مدیریت و تمام عزیزان فعال در بیمارستان همه تلاش خود را انجام می دهند تا بهترین خدمات را به مردم ارائه بدهند ولی باز می طلبد مدیریت بیمارستان با تلاش بیشتر به دنبال حل مشکلات برود که زمینه جلب رضایت عموم مردم را فراهم کنیم.

سحر مراتیان رئیس بیمارستان شهید رجایی داران در این دیدار درباره مسائل و مشکلات گزارشی ارائه داد و از کمبود نیرو انسانی ، مشکلات بخش های مختلف و تجهیزات بیمارستان سخن گفتند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =