جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳
۰۰:۱۶:۵۹
فرمانداری شهرستان فریدن

تکمیل پروژه توسعه بیمارستان شهید رجایی داران بسیاری از مشکلات در حوزه درمان را حل خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، رئیس بیمارستان شهید رجایی داران در راستای بررسی و حل نیازمندی های این مرکز درمانی با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد. فرماندار فریدن در این دیدار با بیان اینکه ما منکر مشکلات بیمارستان نبوده و نیستیم، تاکید کرد: دولت در این دو سال اخیر کارهای بسیاری انجام داده […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، رئیس بیمارستان شهید رجایی داران در راستای بررسی و حل نیازمندی های این مرکز درمانی با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار فریدن در این دیدار با بیان اینکه ما منکر مشکلات بیمارستان نبوده و نیستیم، تاکید کرد: دولت در این دو سال اخیر کارهای بسیاری انجام داده و حجم کار بالا بوده اما چون در سال های قبلی کارها بر روی هم انباشته شده کارهای صورت گرفته به چشم نمی آید.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: ما بازدید مستمری از بیمارستان شهید رجایی داریم  از نزدیک در جریان مسائل این بخش هستیم زیرا جزء بیمارستان های سطح ارجاع دو بوده و باید به مناطق دیگر در غرب استان اصفهان نیز خدمات بدهد و شایسته توجه بیشتر مسئولان استانی است.

وی بیان داشت: ما پیگیر این امر هستیم که طرح توسعه بیمارستان و اورژانس شهید رجایی هر چه سریع تر تکمیل شود زیرا با تکمیل این دو پروژه بسیاری از مشکلات حوزه درمان حل خواهد شد و این موضوع جزء مصوبات سفر استاندار به شهرستان نیز هست.

فرماندار تاکید کرد: عملیات جدول گذاری، آسفالت ریزی و سنگ فرش محوطه این مرکز در روزهای آینده نیز انجام خواهد گرفت و این امر بخشی از مشکلات عبور و مرور پزشکان، بیماران و مراجعین را حل خواهد کرد.

عباسی ادامه داد: سال های اخیر در راستای توسعه و تجهیز این مرکز کارهای زیادی انجام گرفته ولی برخی قسمت پر لیوان را نمی خواهند ببینند و بیشتر دنبال بزرگنمایی مشکلات و سیاه نمایی هستند.

وی تصریح کرد: مدیریت و تمام عزیزان فعال در بیمارستان همه تلاش خود را انجام می دهند تا بهترین خدمات را به مردم ارائه بدهند ولی باز می طلبد مدیریت بیمارستان با تلاش بیشتر به دنبال حل مشکلات برود که زمینه جلب رضایت عموم مردم را فراهم کنیم.

سحر مراتیان رئیس بیمارستان شهید رجایی داران در این دیدار درباره مسائل و مشکلات گزارشی ارائه داد و از کمبود نیرو انسانی ، مشکلات بخش های مختلف و تجهیزات بیمارستان سخن گفتند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عصر روز -دوشنبه ۷ خرداد- جلسه انتخاب معتمدین هیئت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان فریدن با حضور اعضا و ۳۰ نفر از معتمدان شهرستان فریدن برگزار شد. هشت نفر از معتمدین که از طریق رای گیری برای هئیت اجرایی انتخاب شدند نام هایشان به شرح ذیل […]

۹ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز -دوشنبه ۷ تیر- بانوان روستای موغان در دیدار با نماینده عالی دولت در شهرستان، ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت شهید جمهور آیت الله رئیسی، ایشان و همراهانش را خادمی صادق و انقلابی دانسته و از مسئولان درخواست کردند که راه ایشان را دنبال کرده و اهداف […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماینده عالی دولت سیزدهم در شهرستان فریدن از صبح امروز به مدت ۵ ساعت به صورت چهره به چهره پاسخگوی مطالبات مردمی شهرستان بود. مشکلاتی از جمله دریافت تسهیلات، عدم همکاری برخی ادارات، مشکلات کشاورزی، بیان مشکلات عمومی روستاها و شخصی از جمله موضوعاتی بود که از سوی مردم […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح روز دوشنبه هفتم خرداد فرماندار شهرستان فریدن و اعضای شورای آرد و نان شهرستان پس از مطالبات مردمی در خصوص مشکلات مربوط به نانوایی ها، به صورت سرزده از برخی نانوایی های شهر داران بازرسی و ارزیابی به عمل آورد. وضعیت کیفیت نان، وزن نان، تخلفات احتمالی در […]

۷ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =