دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/06/26 استاندار اصفهان تاکید کرد:  قانون جامع ایثارگران باید بدون در نظر گرفتن سلایق اجرایی، بصورت کامل اجرا شود
استاندار اصفهان تاکید کرد: قانون جامع ایثارگران باید بدون در نظر گرفتن سلایق اجرایی، بصورت کامل اجرا شود
دکترمحسن مهرعلیزاده در جلسه هم اندیشی فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در استانداری بر اجرای کامل قانون جامع ایثارگران بدون در نظر گرفتن سلایق اجرایی و همچنین بهره مندی بیشتر از این عزیزان در پستهای مدیریتی بر اساس توانمندیها تاکید نمود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در جلسه هم اندیشی فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در استانداری اصفهان اظهارداشت: ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع) ایامی برای درس گرفتن از عظمت ایثار آن حضرت است و در تاریخ بشر هیچ ایثاری به این عظمت و بزرگی نبوده است.
استانداراصفهان با اشاره به اینکه 40 درصد از پرسنل استانداری اصفهان ایثارگران و فرزندان شهدا هستند، اظهارداشت: این میزان کافی نیست ولی نسبت به آنچه که در دیگر دستگاه ها مشاهده می شود مطلوب است.
محسن مهرعلیزاده با تاکید بر اینکه در مناصب دولتی در هر زمینه ای براساس توانمندیها اولویت با فرزندان شهدا است، افزود: فرزندان شهدا ادامه دهنده ی راه انقلاب، اعتقادات پدران شهید خود و تربیت یافته ی خانواده های متدین هستند و اگر روزی درصد بالاتری از انتصابات در اختیار ایثارگران و فرزندان شاهد قرار گیرد راه را خطا نرفته ایم.
مهرعلیزاده خاطر نشان کرد: در یک فرایند سالم و درست از میان افرادی که لایق مدیریت هستند و سواد و کفایت لازم را دارند کسی باید صاحب منصب و قدرت باشد که را در راه استقرار این نظام و استقلال جمهوری اسلامی ایثار و مجاهدت نموده است و باید بدانیم این افراد اولی تر به دیگران هستند و باید این انتصابات بدون منت صورت گیرد چرا که این افراد به خط امام و رهبری پایبند هستند و استقرار جمهوری اسلامی مستلزم این است که افراد پایبند به نظام در راس کار قرار گیرند.
استاندار اصفهان در ادامه بر اجرای کامل قانون جامع ایثارگران بدون در نظر گرفتن سلایق اجرایی تاکید کرد و افزود: باید خدمات به موقع به خانواده های شهدا اختصاص یابد و همین اقدامات حداقلی در حق این افراد انجام شود.
وی بر لزوم اختصاص 30 درصد از پست های مدیریتی به بانوان اشاره کرد و اظهارداشت: باید در انتصاب بخشداران، معاونین ومدیران کل از ظرفیت و توانمندی های بانوان بویژه فرزندان شهدا استفاده شود چرا که بانوان در کارها منظم تر، سالم تر و با دقت بیشتر هستند و باید استفاده بهینه از نیروی انسانی در دستور کار قرار گیرد.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه نباید به جایگاه ایثارگران و خانواده شهدا به شکل ترحم نگاه شود، افزود: باید با تمام وجود بدانیم ما مدیون کسانی هستیم که با خون خود در راه استقرار نظام در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و نباید بگذاریم جامعه از فرهنگ ایثار و شهادت فاصله بگیرد و همواره باید احترام شأن و جایگاه فرزندان شهدا حفظ گردد.
تعداد بازدید: 132
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal