فرمانداری فریدن
خانه
1397/02/17 حضور فرماندار در روستاهای قودجانک و دهق از توابع بخش زنده رود
حضور فرماندار در روستاهای قودجانک و دهق از توابع بخش زنده رود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن کمال رضایت فرماندار با همراهی بخشداران مرکزی و زنده رود با حضور در روستاهای قودجانک و دهق ضمن بازدید از این روستاها پیرامون ایجاد اشتغال و حل برخی مسائل و مشکلات روستا با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای مذکور  بحث و تبادل نظر نمود .


مقام فرماندار در این بازدید ابتدا با حضور در روستای دهق از قطعه زمینی در  روستا که در مالکیت عموم مردم می باشد بازدید نمود و پیشنهاد کشت شیرین بیان و گل محمدی را در زمین مذکور داد وی با بیان اینکه کشت این گیاهان در شهرستان دارای توجیه اقتصادی می باشد اذعان داشت با محوریت دهیاری و شورا حد و حدود زمین مشخص گردد و سپس با همکاری اهالی روستا نسبت به کاشت این گیاهان اقدام نمایید و ضمن ایجاد اشتغال برای تعدادی از اهالی سود حاصل از درآمد آن را خرج عمران و آبادانی روستا نمایید.


فرماندار و همراهان سپس از باغ میوه یکی از اهالی که در معرض خشکسالی قرار گرفته بود دیدن نموده و در خصوص درخواست مالک پیرامون تامین آب و صدور مجوزات لازم بحث و تبادل نظر نمودند.


نمایندة عالی دولت در شهرستان سپس از ساختمان دهیاری روستای قودجانک بازدید نمود و در خصوص تامین اعتبار تکمیل ساختمان قول مساعد داد فرماندار همچنین با مالکان زمینهای اطراف ساختمان دهیاری گفتگو نمود و از آنان خواست تا قسمتی از ملک خود را آزاد سازی نموده و برای ایجاد فضای سبز و محوطه سازی در اختیار دهیاری قرار دهند.


گفتنی است اصلاح شبکه آب شرب ، آسفالت معابر ، ایجاد فضاهای فرهنگی و ورزشی ، پیگیری اشتغال در روستاها و ... از اهم موضوعاتی بود که در خصوص آنها گفتگو شد.  

 
 
تعداد بازدید: 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal