فرمانداری فریدن
خانه
1396/12/17 معاون فرماندار در طرح کتابخانه گردی گفت : باید زمینه های فرهنگی مناسب برای گرایش نوجوانان و جوانان به کتاب و کتابخوانی فراهم گردد و نسل جوان ما از این گنجینة فرهنگی بهره مند گردند.
معاون فرماندار در طرح کتابخانه گردی گفت : باید زمینه های فرهنگی مناسب برای گرایش نوجوانان و جوانان به کتاب و کتابخوانی فراهم گردد و نسل جوان ما از این گنجینة فرهنگی بهره مند گردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  طرح کتابخانه گردی با حضور بدیع زمانی معاون فرماندار ،روستایی بخشدار زنده رود و تعدادی از  مدیران ادارات در محل کتابخانه دانشوران داران برگزار گردید.


معاون فرماندار ضمن تبریک خجسته میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) و 17 اسفندماه مصادف با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور طی سخنانی اظهار داشت در آیات قرآن کریم و در دین مبین اسلام  به علم آموزی بسیار تاکید شده و ما باید زمینه های فرهنگی مناسبی برای گرایش نوجوانان و جوانان به کتاب و کتابخوانی فراهم نماییم و نسل جوان ما از این گنجینة فرهنگی بهره مند گردند.


بدیع زمانی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان اداره کتابخانه های شهرستان تاکید نمود یکی از وظایف اصلی شما ترغیب و تشویق نسل جوان به مطالعه و پُر نمودن اوقات فراغت آنان در محل کتابخانه می باشد .


معاون فرماندار در ادامه به ساخت کتابخانه عمومی شهرستان اشاره نمود و گفت مقدمات کار فراهم گردیده و ان شاالله با توجه به اعتبارات تخصیص داده شده ادامه عملیات ساخت اجرایی خواهد شد.


گفتنی است باقری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان نیز  از مدیرانی که   با اداره کتابخانه همراهی و همکاری نمودند تقدیر نمود و در ادامه ضمن ارائه گزارش عملکرد و بازدید از کتابخانه کیک چهاردهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور که نماد کتاب بود ، ورق خورد.

 
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal