فرمانداری فریدن
خانه
1396/10/12 فرماندار در نشست ماهیانه دهیاران که با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد گفت : در تصمیم گیریها و انجام کارها شخصی نگاه نکنیم و رضای خدا و نفع عموم مردم را در نظر بگیریم
فرماندار در نشست ماهیانه دهیاران که با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد گفت : در تصمیم گیریها و انجام کارها شخصی نگاه نکنیم و رضای خدا و نفع عموم مردم را در نظر بگیریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  نشست ماهیانه دهیاران شهرستان فریدن با حضور کمال رضایت فرماندار ، گلابی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و بخشداران مرکزی و زنده رود در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


نمایندة عالی دولت در شهرستان طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در فریدن  با اشاره به قرائت  آیات سوره مبارکه عصر در ابتدای جلسه اظهار داشت ،با توجه به معنی آیات شریفه سوره عصرخداوند متعال می فرماید قسم به عصر یعنی اینکه خداوند بنده اش را به زمان حال در هر جامعه قسم می دهد و در ادامه می فرماید ای کسانی که ایمان آورده اید در هر زمانی که هستید کارهایی را انجام دهید که مورد مرضی و رضایت پروردگار قرار گیرد و همانا عمل صالحی که همواره باعث خشنودی خداوند متعال می گردد خدمت به مردم بدون منت می باشد.


مقام فرماندار در ادامه با تاکید بر اینکه در تصمیم گیریها و انجام کارها شخصی نگاه نکنیم و رضای خدا و نفع عموم مردم را در نظر بگیریم  اذعان داشت امام حسن عسکری (ع) آخرین وصیتی که می فرمایند این است که ایمان به خدا و کمک به برادران خود را همیشه در نظر بگیریم زیرا باعث می شود هم در زندگی موفق باشیم و هم باقیات و صالحاتی برای خود توشه آخرت کنیم.


فرماندار در بخش دیگری از سخنانش ضمن معرفی شهرستان به لحاظ صبغة تاریخی و برخورداری از پتانسیلهای گردشگری و گونه های مختلف  گیاهان دارویی گفت: متاسفانه طی سالیان متمادی فریدن از دایرة پیشرفت عقب مانده که امیدواریم با همیاری و کمک مردم و مسئولین بتوانیم گامهای خوبی برای پیشرفت و توسعه شهرستان برداریم.


در ادامه نیز بخشداران مرکزی و زنده رود ضمن تقدیر از حضور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بخشداریها در حوزه های مختلف برخی مسائل و مشکلات را نیز عنوان نمودند.


گلابی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها نیز طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرستان فریدن با اشاره به لزوم تقویت خودباوری در دهیاران بعنوان مدیران ارشد روستا سخنانی پیرامون اهمیت توسعه روستایی ، لزوم ایجاد اشتغال در روستاها ، حفظ شکل و بافت سنتی روستاها ، واگذاری امور عمرانی روستاها به دهیاریها ، تبدیل تهدیدها به فرصت برای روستاها ، ایجاد درامد برای دهیاریها ، استفاده از ظرفیت شرکت های تعاونی دهیاریها و ... ایراد نمود.


گفتنی است در ادامه گلابی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها با همراهی بخشداران مرکزی ، زنده رود و دهیاران  از محل جدید دفتر شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی شهرستان بازدید نمودند  و  زمانی مدیر عامل شرکت ضمن ارائه گزارشی  از ابتدای تصدی مدیر عاملی خود گفت : در ابتدای تحویل شرکت،  متاسفانه با مشکلات حادی از جمله بدهیهای معوق مربوط به سالهای گذشته روبرو بودیم که خوشبختانه با کمک و حمایت فرمانداران  محترم سابق و فعلی و بخشدار محترم توانستیم بدهیها را پرداخت نماییم .


  وی همچنین اظهار داشت پروژه های عمرانی، خدماتی و رفاهی مختلفی در روستاها توسط شرکت اجرا گردیده و در حال حاضر در حال تهیه طرحهای اشتغال، سرمایه گذاری و فرهنگی برای روستاها می باشیم وی تاکید کرد مجموعه شرکت تعاونی دهیاریها بصورت شبانه روزی تلاش می نماید تا گامی موفق و بالنده برای رشد و توسعه روستاها بردارد .


 لازم به ذکر است بازدید از اقامت گاه بوم گردی و دست کنده های روستای موغان و اجرای طرح هادی روستای سینگرد نیز از دیگر برنامه های مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها در فریدن بود.   

 
  
  
 
 
 
تعداد بازدید: 80
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal