فرمانداری فریدن
خانه
1397/01/15 بازدید فرماندار از هنرستان کشاورزی سروش
بازدید فرماندار از هنرستان کشاورزی سروش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- کمال رضایت فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با همراهی علائی مدیر آموزش و پرورش از هنرستان کشاورزی سروش بازدید نمود.


مقام فرماندار طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای مجموعه آموزش و پرورش علی الخصوص مدیریت آموزش و پرورش و مدیریت  هنرستان کشاورزی سروش اقدامات و فعالیتهای آنها را ارزشمند تلقی نمود و اظهار داشت در کنار آموزش تلاش نمایید برای هنرستان درآمد پایدار در راستای تامین بخشی از هزینه ها بوجود آورید .


کاشت گیاهان دارویی و نهادینه نمودن اصلاح الگوی کشت در سطح شهرستان و عرضه تولیدات در بازارهای استانی وملی نیز از جمله توصیه های فرماندار به مدیریت هنرستان بود.


گفتنی است در جریان این بازدید قاسمی رئیس هنرستان کشاورزی گزارشی از عملکرد هنرستان ارائه نمود وی گفت سطح زیر کشت هنرستان 40 هکتار می باشد که پیاز،چغندرقند،سیب زمینی ،یونجه ،کلزا و جو از جمله محصولات کشاورزی کشت شده در هنرستان می باشند.


رئیس هنرستان  کشاورزی سروش در ادامه افزود از جمله تولیدات گلخانه ای هنرستان برای اولین بار کشت بذر اولیه سیب زمینی بصورت نشاء (مینی تیوبر) در سطح 1500 متر و تولید گلهای آپارتمانی می باشد وی تولید نهال و کشت گیاهان دارویی را نیز از دیگر اقدامات انجام شده و در حال انجام  در هنرستان کشاورزی سروش عنوان نمود.

 
 
تعداد بازدید: 85
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal