فرمانداری فریدن
خانه
1398/07/11 قال الله الحکیم: کونوا قوامین لله شهدآء بالقسط
قال الله الحکیم: کونوا قوامین لله شهدآء بالقسط به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – معین الدینی فرماندار به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک این هفته به سبز پوشان نیروی انتظامی شهرستان از خدمات و زحمات آنان تقدیر نمود.

قال الله الحکیم : کونوا قوامین لله شهداء بالقسط


تاریخ غرور آفرین و مردم غیرتمند این سرزمین پر افتخار شاهد صادقی بر رشادتها و دلاورمردیهای فرزندان رشید خود در صیانت از امنیت و آرامش در این سرزمین پهناور بوده و همواره قدردان تلاشهای آنان خواهند بود.

 

       شما که در کسوت افتخار آمیـز انتظامی و با تأسـی به شهدای گرانقدر این عـرصة خطیـر  و عزتمند در مصدر تلاشها و خدمات مؤثری در مسیر حفظ و اعتلای نظم و امنیت در شهرستان فریدن بوده اید شایسته تقدیرید.

 

       بی شک یکی از رموز مؤفقیت سبز پوشان انتظامی  در کهن سرزمین فریدن علاوه  بر تعلقات و تقیدات بر قواعد شغلی و فرامین سلسله مراتب سازمانـی همکاری مناسب با سایـر سازمانهای مرتبط و هماهنگـی با نهادهای  مسئول در تأمین نظم و امنیت شهرستان و همراهی و همدلی با آحاد مردم شریف شهرستان می باشد.که  ثمرات مبارکـی از جنس موفقیت و سربلندی به همـراه خواهد داشت.

 

       بدینوسیله ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ارزشمند نیروی انتظامی  به تمام سبزپوشان جان برکف نیروی انتظامی کشور علی الخصوص دریادلان انتظامی شهرستان فریدن به  پاس هماهنگی و   شایستگـی های   شما   مراتب قدردانی خود  را  اعلام  و توفیقات  روز افزون در عـرصه های مختلف زندگـی فـردی و سازمانـی بـرایتان مسئـلت می نمایم.

 

                                                                                                               معین الدینی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان فریدن

 

تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal