فرمانداری فریدن
خانه
1398/06/10 در سومین بخش از افتتاح و بهره برداری از پروژه های هفته دولت : 16 پروژه با اعتباری بیش از 17 میلیارد و 400 میلیون تومان در حوزه روستایی افتتاح و بهره برداری شد
در سومین بخش از افتتاح و بهره برداری از پروژه های هفته دولت : 16 پروژه با اعتباری بیش از 17 میلیارد و 400 میلیون تومان در حوزه روستایی افتتاح و بهره برداری شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – با حضور رحمانی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها ، معین الدینی فرماندار و عده ای از مدیران ،اعضای شوراهای اسلامی ، 16 پروژه با اعتباری بیش از 17 میلیارد و 400 میلیون تومان در حوزه روستایی افتتاح و بهره برداری شد.

افتتاح کارگاه مصنوعات بتنی ، افتتاح و بهره برداری از طرحهای عمران روستایی شامل آسفالت ،زیرسازی ، جدول ،کانیو و کف فرش ، پروژه های حوزه برق در روستاهای ازونبلاغ، بادجان ،گنجه ،غرغن ،چیگان و اسکندری  ،پروژه های حوزه کشاورزی مرمت و بازسازی قناتهای هرمودر ،گرمه بادجان ،کوره کریز قفر ، کرمعلی اسکندری و ... ، طرح تولید پرورش بوقلمون و آبرسانی به مجتمع سینگرد عادگان و اصلاح شبکه آب شرب روستایی از جمله این طرحها بود. 

 
گفتنی است در گرامیداشت هفته دولت 98 بیش از 74 پروژه در حوزه های مختلف با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد تومان در شهرستان افتتاح و بهره برداری شد.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal