فرمانداری فریدن
خانه
1398/03/08 جلسه هماهنگی اجرای  طرحهای حوزه راهداری در شهرستان
جلسه هماهنگی اجرای طرحهای حوزه راهداری در شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – پیرو جلسه مورخ 31/2/98 ، جلسه هماهنگی اجرای طرحهای حوزه راهداری در شهرستان با حضور بدیع زمانی و روستایی معاونین سیاسی ،اجتماعی و برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و دادخواه معاون مدیر کل راهداری استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن  پیرو جلسه مورخ 31/2/98 ، جلسه هماهنگی اجرای طرحهای حوزه راهداری در شهرستان با حضور بدیع زمانی و روستایی معاونین سیاسی ،اجتماعی  و برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و دادخواه معاون مدیر کل راهداری استان برگزار شد.

 

در این جلسه پیرامون اجرای طرح زیر گذر سه راهی اسکندری که یکی از نقاط حادثه خیز شهرستان می باشد بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد پس از تامین باکسهای مورد نظر این طرح  توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اجرایی شود.

 

اجرای میدان ورودی غربی  شهر داران توسط شهرداری بر اساس طرح تصویب شده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین تهیه طرح های  ورودی شرقی  شهر داران  و  دسترسی های پل کارگر توسط شهرداری و ارائه به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جهت تصویب و اجرا از  دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal