فرمانداری فریدن
خانه
1398/02/21 سید تقی معین الدینی از انجام مستمر گشتهای بازرسی و نظارت بر نحوه نرخ گذاری کالاها در طول سال علی الخصوص در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد
سید تقی معین الدینی از انجام مستمر گشتهای بازرسی و نظارت بر نحوه نرخ گذاری کالاها در طول سال علی الخصوص در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – سید تقی معین الدینی فرماندار از انجام مستمر گشتهای بازرسی و نظارت بر نحوه نرخ گذاری کالاها در طول سال علی الخصوص در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن  سید تقی معین الدینی فرماندار از انجام مستمر گشتهای بازرسی و نظارت بر نحوه نرخ گذاری کالاها در طول سال علی الخصوص در  ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

 

مقام فرماندار اظهار داشت :بازرسی  مستمر از واحدهای صنفی بوسیله تیم بازرسی متشکل از نمایندگان دستگاههای مختلف حداقل سه روز در هفته از کلیه واحدهای صنفی شهرهای داران و دامنه  و در روستاها نیز بصورت چرخشی هر دو هفته یکبار صورت می پذیرد  معین الدینی  با بیان اینکه  داشتن اتیکت قیمت کالا ، پروانه کسب ، بررسی وضعیت بهداشتی (تاریخ مصرف و...)  ، داشتن  فاکتور خرید  و ...  در انجام بازرسیها مد نظر بازرسان می باشد.  مقابله و برخورد با گرانفروشی ،احتکار کالا و عرضه کالای قاچاق را از جمله موارد مهم در بازرسیها عنوان  نمود و افزود کنترل و نظارت بهداشتی بر چرخة تولید ،توزیع و عرضه فراورده های خام دامی و پخت نان  در راستای تضمیین کیفیت و سلامت فراورده های خام دامی و نان  و امنیت غذایی روزه داران عزیزدر این ماه مبارک و پر خیر و برکت  بسیار حائز اهمیت است .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه افزود در راستای جلوگیری از افزایش قیمت برنامه ریزی جهت تهیه و توزیع اقلام حمایتی مانند شکر ،برنج ،گوشت و مرغ انجام شده ضمن اینکه تاکنون مقدار قابل توجهی از این اقلام در سطح شهرها و روستاهای شهرستان توزیع گردیده است معین الدینی افزود تدبیر اتخاذ شده برای استفاده یکسان همگان از اقلام حمایتی ، توزیع این اقلام با شماره ملی سرپرست خانوار  بوده و در نتیجه  تمامی اهالی شهرستان خواهند توانست از این اقلام  با نرخ تعاونی  استفاده نمایند.

 

فرماندار در خصوص نظارت بر پخت نان نانوایی ها با تأکید بر تلاش مدیریت شهرستان برای تأمین کافی و بموقع آرد با کیفیت مورد نیاز نانوایان شهرستان بر لزوم همکاری نانوایان در خرید بموقع سهمیة مربوطه از طریق سامانه تاکید کرد  و از جمله نکات مهم در بازرسی  از نانوایی ها  را وزن نان ، تعداد آرد موجود در نانوایی ، عدم استفاده از افزودنیهای غیر مجاز ، رعایت نکات بهداشتی علی الخصوص بهداشت فردی شاغلین در این بخش و برخورد مناسب با مشتریان  عنوان نمود.  

 

مقام فرماندار با تاکید بر این نکته که بازرسان موظف هستند با تخلفات صنفی  برخورد نمایند از مردم خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف در بازار با شماره 124 تماس حاصل نموده  و یا مورد را کتبا و یا شفاها به واحد های بازرسی و نظارت تنظیم بازار ادارة صنعت، معدن ،تجارت و  اداره تعزیزات حکومتی و یا  فرمانداری  اعلام نمایند.

 

تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal