فرمانداری فریدن
خانه
1398/01/25 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست بدیع زمانی معاون فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست بدیع زمانی معاون فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

 

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ابتدا ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان و سال نو و محکوم نمودن تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا ،جوانان را یکی از ظرفیت های اساسی جامعه دانست که در پیشرفت و توسعه جامعه بسیار موثر می باشند.

 

وی ابراز داشت در کنار جوانان متعهد و متخصص نیز باید ابزار و حمایت های مسئولین باشد تا تلاش های این جوانان مثمر ثمر واقع شود و باید از جوانان حمایت شودزیرا اگر پیشرفته ترین ابزار را در دست داشته باشیم و نیروی متخصص نداشته باشیم کمکی به جامعه نخواهد شد و این حمایت ها نباید مختص هفته جوان باشد و باید در طول سال برنامه ریزی های مستمر صورت گیرد و در صورت عدم برنامه جامع باعث ایجاد معضلات و آسیب های اجتماعی این قشر می شود که هزینه های گزافی برای کشور متحمل می شود.

 

بدیع زمانی برنامه ریزی جهت اشتغال جوانان را یکی از راهکارهای موثر جهت پیشرفت کشور دانست و یکی از مشکلات پیش رو در این زمینه را عدم تناسب آموزش جهت ایجاد کارآفرینی دانست و بیان نمود ارگان های مربوطه باید برای جوانان در این زمینه برنامه ریزی جامع تری داشته باشند.وی گفت مشکل دیگر در زمینه اشتغال عدم آگاهی از فرهنگ کار در جامعه است که با ایجاد روحیه تعهد به کار در جوانان می توان به بالا بردن کیفیت کار کمک نمود وی ایجاد شادی و نشاط پایدار و درونی در جوانان را لازم و ضروری دانست .

 

بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های روز جوان از دیگر موضوعات این جلسه بود .

تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal