فرمانداری فریدن
خانه
1398/01/20 فرماندار در دیدار با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت روز پاسدار اظهار داشت : لباس سبز پاسداری از ابتدای انقلاب برای مردم سمبل آرامش و اعتماد بوده و پاسداران همواره حافظان ارزشها و آرمانهای انقلاب بوده  و توطئه های بعضی دیوانگان در تروریست خواندن این نهاد مردمی اندک خللی در نگاه و رابطة مردم و سپاه نخواهد داشت.
فرماندار در دیدار با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت روز پاسدار اظهار داشت : لباس سبز پاسداری از ابتدای انقلاب برای مردم سمبل آرامش و اعتماد بوده و پاسداران همواره حافظان ارزشها و آرمانهای انقلاب بوده و توطئه های بعضی دیوانگان در تروریست خواندن این نهاد مردمی اندک خللی در نگاه و رابطة مردم و سپاه نخواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – معین الدینی فرماندار با همراهی بدیع زمانی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی و بخشداران مرکزی و زنده رود به مناسبت میلاد پر برکت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  معین الدینی فرماندار با همراهی بدیع زمانی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی و بخشداران مرکزی و زنده رود به مناسبت میلاد پر برکت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار دیدار نمود.

 

مقام فرماندار طی سخنانی ضمن تبریک این مناسبت ارزشمند اظهار داشت لباس سبز پاسداری از ابتدای انقلاب برای مردم سمبل آرامش و اعتماد بوده و پاسداران همواره حافظان ارزشها و آرمانهای انقلاب بوده و توطئه های بعضی دیوانگان در تروریست خواندن این نهاد مردمی اندک خللی در نگاه و رابطة مردم و سپاه نخواهد داشت.

 

رئیس شورای تامین شهرستان ضمن تقدیر از مساعی و تلاشهای مجموعه بسیج شهرستان در راستای تامین و تضمین امنیت تلاشهای آنان را در پیشرفت و توسعه شهرستان مثمر ثمر دانست.

 

سرهنگ بهرامی نیز ضمن تشکر از حضور فرماندار و همراهان اظهار داشت خوشبختانه در شهرستان همدلی و هم افزایی میان مدیران بواسطه اقدامات و تدابیر مدیریت شهرستان قابل تقدیر است .  

 

گفتنی است در این دیدار بر تعامل و هم افزایی بیش از پیش مدیران دستگاههای اجرایی و ارگان ها تاکید شد.

 
 
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal