فرمانداری فریدن
خانه
1397/12/21 در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان : فرصت 48 ساعته فرماندار به مسئولین اماکن عمومی  برای رفع ایرادات بهداشتی اماکن مذکور در ایام نوروز
در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان : فرصت 48 ساعته فرماندار به مسئولین اماکن عمومی برای رفع ایرادات بهداشتی اماکن مذکور در ایام نوروز به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.


فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان پس از شنیدن گزارش اقدامات کمیته های ستاد سفر  اظهار داشت در کنار انجام وظایف اداری با اعتقاد قلبی به اینکه امسال گامهای موثری در شهرستان برداشته شود کارها و امور را پیگیری کنید تا ان شاالله همین استقبال از بهار و مسافران نوروزی پیش زمینه ای گردد برای رونق اقتصادی در شهرستان و در نهایت منجر به ایجاد تحولی مثبت در شهرستان گردد.


رئیس ستاد سفر شهرستان با اشاره به اینکه بیشتر مسافران نوروزی فریدن گذری بوده و یک شب اقامت دارند گفت این هنر ماست که با برنامه ریزی صحیح در این مدت زمان ضمن معرفی شهرستان تلاش کنیم تا یک شب اقامت را برای مسافران تمدید کنیم وی بر استفاده از تمامی ظرفیتها  برای معرفی شهرستان تاکید نمود.


نمایندة عالی دولت در شهرستان سپس به انجام دقیق بازرسیهای بهداشتی و ایمنی تاکید نمود و گفت تیم بازرسی با محوریت شبکه بهداشت و درمان ظرف 48 ساعته آینده از تمامی اماکن عمومی بازدید نموده و تذکرات لازم را در خصوص رفع نواقص به افراد و ادارات مربوطه اعلام نماید وی تاکید نمود در صورت عدم رفع نواقص بصورت جدی با افراد خاطی برخورد گردد .


معین الدینی در ادامه به راه اندازی ایستگاه امنیت و سلامت در شهرستان اشاره نمود و گفت در کنار ایجاد لحظاتی خوش برای مسافران از تمامی ظرفیت ها برای معرفی همه جانبه شهرستان علی الخصوص معرفی محصولات ویژه و تولیدات بومی استفاده گردد و ضمن نظارت لازم برای عرضه محصولات کیفی بر قیمت محصولات نیز نظارت شود.


مقام فرماندار تاکید نمود  به لحاظ اینکه  بیشترین وسعت و جمعیت شهرستان در روستاها می باشند  دهیاران نیز به مانند شهرداران فضای روستا را مناسب با ایام عید آماده نمایند رنگ آمیزی جداول ، نظافت کلی روستا، نصب بنر و گذاشتن هفت سین و ... از تاکیدات فرماندار در این خصوص بود.


معین الدینی وظیفه کمیته اطلاع رسانی را بسیار مهم قلمداد نمود و گفت زحمات تمامی اعضا ستاد زمانی به خوبی معنا پیدا می کند که کمیته اطلاع رسانی به نحو احسنت در خصوص معرفی شهرستان و قابلیت و پتانسیل های آن ورود پیدا نماید .


نظارت بر بازار و برخورد جدی با افراد خاطی ، شیفت بندی تمامی صنوف و ارائه خدمات شبانه روزی به شهروندان و مسافران ، استقرار نیروهای هلال احمر در ورودی و خروجی شهرستان ، نظارت ویژه بر ناوگان حمل و نقل عمومی در ایام نوروز در تمامی مسیرهای برون شهری و درون شهری ، رفع نقاط حادثه خیز شهرستان علی الخصوص ورودی و کمربندی ، فعال نمودن کشیک ها و آمادگی اعضای  مدیریت بحران ، هماهنگی کامل اعضا کمیته با دبیرخانه ستاد خدمات سفر  و ... از دیگر تاکیدات فرماندار در جلسه بود.

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal