فرمانداری فریدن
خانه
1397/12/15 جلسه مدیریت بحران شهرستان
جلسه مدیریت بحران شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – جلسه مدیریت بحران شهرستان به ریاست روستایی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار با حضور اعضا و دستور کار اجرا مانور دور میزی براساس زلزله برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن    جلسه مدیریت بحران شهرستان به ریاست روستایی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار با حضور اعضا و دستور کار اجرا مانور دور میزی براساس زلزله برگزار شد.


روستایی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ضمن تقدیر از حضور اعضا و تبریک روز درختکاری با اشاره به موضوعات و دستور کار جلسه در ابتدا در خصوص زلزله و اهمیت آماده بودن تمامی دستگاههای مرتبط گفت : با توجه به اینکه فریدن در روی گسل اصلی زلزله قرار گرفته پس می طلبد در ضمن برگزاری مانورهای دور میزی هر اداره و دستگاه میزان آمادگی و تجهیزات خود را بسنجند .


وی با بیان اینکه همانگونه که از نام شورای هماهنگی مدیریت بحران  مشخص است  ما در این موارد نیاز به یک کار دسته جمعی و گروهی داریم بر تعامل و همکاری مناسب دستگاهها در مواقع بحرانی تاکید نمود و اظهار داشت برای هر کاری باید اطلاعات کامل و تکمیلی وجود داشته باشد و ادارات مرتبط می بایست در جمع آوری اطلاعات و بروز نمودن آنها همکاری و پیش قدم شوند.


تهیه طرح و فعال نمودن واحد مدیریت بحران ادارات ، ارسال اطلاعات مربوط به تعداد ماشین آلات و نیروی انسانی ادارات به هلال احمر در اسرع وقت ، تهیه لیست خانوارهای ساکن در روستاها و ... از دیگر تاکیدات معاون فرماندار در این جلسه بود.

تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal