فرمانداری فریدن
خانه
1397/08/09 بازدید فرماندار از اداره ورزش و جوانان
بازدید فرماندار از اداره ورزش و جوانان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – معین الدینی فرماندار با همراهی روستایی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و ابوالحسنی بخشدار مرکزی ضمن بازدید از اداره ورزش و جوانان با نجاری رئیس اداره دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  معین الدینی فرماندار با همراهی روستایی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و ابوالحسنی بخشدار مرکزی ضمن بازدید از اداره ورزش و جوانان با نجاری رئیس اداره دیدار نمودند.


مقام فرماندار طی این بازدید ضمن تقدیر از برگزاری مسابقات ورزشی و دیدارها و برنامه های  انجام شده در هفته تربیت بدنی یکبار دیگر هفته تربیت بدنی را خدمت جامعه ورزش علی الخصوص رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریک گفت و اظهار داشت اداره ورزش و جوانان متولی امور مهمی از جمله جوانان و ورزش بوده و اهمیت کار این حوزه بر کسی پوشیده نیست.


مقام فرماندار در ادامه از اقدامات انجام شده در خصوص راه اندازی خانه های ورزش روستایی نیز تقدیر نمود و بر استمرار این حرکت در تمامی روستاها تاکید نمود وی گفت خانه های ورزش می توانند تا حدودی مشکل ورزش روستایی را برطرف نمایند معین الدینی سپس به نبود سرمایه گذار در حوزه ورزش اشاره نمود و اظهار داشت با تعاملات بین بخشی و همکاری ادارات می توان مشکلات ورزشکاران را تا حدودی مرتفع نمود.


حمایت از ورزشکاران و اعزام آنها به مسابقات ملی و بین المللی ، تعیین تکلیف خودرو برای اعزام ورزشکاران به مسابقات ،اصلاح شاخصهای ورزشی شهرستان و ... از دیگر موارد مورد بحث و تبادل نظر در این جلسه بود.


گفتنی است در ادامه فرماندار با همراهی روستایی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و ابوالحسنی بخشدار مرکزی و رئیس راهور شهرستان از اداره ورزش و جوانان علی الخصوص پارکینگهای موجود بازدید نموده و در خصوص ساماندهی  سرویس ایاب و ذهاب  روستایی نیز بحث و تبادل نظر نمودند.

 
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal