فرمانداری فریدن
خانه
1397/08/07 سرکشی فرماندار از موکبهای مسیر پیاده روی اربعین شهرستان
سرکشی فرماندار از موکبهای مسیر پیاده روی اربعین شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – معین الدینی فرماندار و رئیس ستاد اربعین شهرستان با همراهی ائمه محترم جمعه ،بخشدار مرکزی و نمایندگان شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان از موکبهای مسیر پیاده روی اربعین حسینی شهرستان و مسیر شهرهای داران – دامنه سرکشی نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  معین الدینی فرماندار و رئیس ستاد اربعین شهرستان با همراهی ائمه محترم جمعه ،بخشدار مرکزی و نمایندگان شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان از موکبهای مسیر پیاده روی اربعین حسینی شهرستان و مسیر شهرهای داران دامنه سرکشی  نمودند.


گفتنی است تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی و استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی ، رعایت کلیه نکات ایمنی خصوصا پیشگیری ازایجاد ترافیک و ... از موارد مورد تاکید در این بازدید بود.


خاطر نشان می گردد امسال برای اولین بار برای جلوگیری از ترافیک و جلوگیری از بروز حوادث رانندگی جاده مزارع کشاورزی از کنار پمپ بنزین قدیم شهر دامنه تا ابتدای جاده امام زادگان که هر ساله از نقاط حادثه خیز بود با مصوبه و پی گیری ستاد اربعین شهرستان  به همت شهرداری های دامنه و داران و اداره راهداری برای تردد زائرین زیر سازی و بهسازی شد. 

 

 
تعداد بازدید: 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal