فرمانداری فریدن
خانه
1397/07/11 فرماندار در کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان اظهار داشت : برخوردهای قانونی با متخلفان باید جنبه بازدارندگی داشته باشد/ فضای مجازی ظرفیت خوبی برای تبلیغ مصرف کالای ایرانی وتقبیح مصرف کالای خارجی است
فرماندار در کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان اظهار داشت : برخوردهای قانونی با متخلفان باید جنبه بازدارندگی داشته باشد/ فضای مجازی ظرفیت خوبی برای تبلیغ مصرف کالای ایرانی وتقبیح مصرف کالای خارجی است به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.


مقام فرماندار طی سخنانی ضمن توصیه به دستگاههای عضو کمیسیون در خصوص تشدید گشت مشترک بمنظور مقابله با عرضه کالای قاچاق در تمامی روستاها و شهرهای شهرستان گفت : برخوردهای قانونی با متخلفان باید جنبه بازدارندگی داشته باشد.


رئیس کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سهم اقدامات فرهنگی در برنامه های مبارزه با قاچاق کالا را ناکافی دانست و از مسئولین و اعضای کمیته فرهنگی وتبلیغات خواست برنامه مدون در این خصوص تنظیم نمایند وی تاکید نمود فضای مجازی ظرفیت خوبی برای تبلیغ مصرف کالای ایرانی وتقبیح مصرف کالای خارجی است .


نمایندة عالی دولت در شهرستان  ضمن انتقاد از حجم بالای پوشاک ولوازم التحریر قاچاق وابهام قوانین ودستورالعملها بمنظور مقابله با عرضه ی آن ، خواستاربررسی راهکارهای بومی و محلی جهت اجرایی شدن  در شهرستان شد .


معین الدینی با توجه به گزارشات اعضاء در خصوص جابجایی کالاهای قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان گفت نقش نیروی انتظامی در کشف کالای قاچاق بسیار مهم وتعیین کننده است ودر این راستا آموزش تاثیر زیادی بر افزایش کشفیات قاچاق دارد .

تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal