فرمانداری فریدن
خانه
1397/07/14 فرماندار در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار گردید با اشاره به اینکه اقتدار مشروع پلیس ، نیروهای نظامی و انتظامی و بطور کلی نظام بواسطة انطباق انقلاب با باورهای عمیق فرهنگی و اعتقادی مردم است شخصیت تاثیرگذار بنیان گذار انقلاب را نیز واسطة  اقتدار مشروع و کاریزماتیک معرفی نمود
فرماندار در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار گردید با اشاره به اینکه اقتدار مشروع پلیس ، نیروهای نظامی و انتظامی و بطور کلی نظام بواسطة انطباق انقلاب با باورهای عمیق فرهنگی و اعتقادی مردم است شخصیت تاثیرگذار بنیان گذار انقلاب را نیز واسطة اقتدار مشروع و کاریزماتیک معرفی نمود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه ، معین الدینی فرماندار و رئیس شورای تامین ، مسئولین قضایی شهرستان ، کارکنان فرماندهی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج ، مدیران ادارات و ... برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه ، معین الدینی فرماندار و رئیس شورای تامین ، مسئولین قضایی شهرستان ، کارکنان فرماندهی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج ، مدیران ادارات و ... برگزار شد.


معین الدینی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان در ابتدای سخنانش با درود و صلوات به پیشگاه حضرت ولی عصرامام زمان (عج) یاد و خاطره امام راحل بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ،یادگاران حضرت امام (ره) ،شهدای انقلاب ،دفاع مقدس ،مدافعین حرم و علی الخصوص شهدای نیروی انتظامی حافظان نظم و امنیت را گرامی داشت و برای سلامتی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دعا نمود.


مقام فرماندار در ادامه فرا رسیدن هفتة نیروی انتظامی را به فرماندهی و کارکنان انتظامی شهرستان تبریک گفت و ضمن اظهار خوشوقتی از حضور در جمع نیروهای خدوم انتظامی و دیگر میهمانان گفت به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز پلیسی مقتدر و غیرتمند در کشور وجود دارد که به مانند پلیس در رژیم گذشته و پلیس های دنیا تنها از اقتدار ظاهری برخوردار نبوده  و بواقع با قدرت حافظ امنیت و نظم در جامعه می باشد وی افزود مدت زیادی از هفته دفاع مقدس نگذشته و همه می دانیم در زمان جنگ دشمن به لحاظ ساز و برگ نظامی از اقتدار ظاهری به حد اعلا برخوردار بود  اما نتوانست در برابر اقتدار نیروهای ما دوام آورد.


رئیس شورای تامین شهرستان با اشاره به اینکه اقتدار مشروع پلیس ، نیروهای نظامی و انتظامی و بطور کلی نظام بواسطة انطباق انقلاب با باورهای عمیق فرهنگی و اعتقادی مردم است شخصیت تاثیرگذار بنیان گذار انقلاب را نیز واسطة اقتدار مشروع و کاریزماتیک معرفی نمود و گفت نتیجة انعکاس این باورها و علائق در قانون اساسی و قوانین جاری کشور و تسری به همه ارکان نظام باعث گردیده کلیت نظام از اجزای آن از جمله پلیس ،نیروهای نظامی و انتظامی و ... از پشتوانه اقتدار عقلی و قانونی برخوردار باشند.


مقام فرماندار گفت یکی از وجوه تمایز انقلاب ما با دیگر انقلابها در همین نوع اقتدار است که با همین اقتدار در سالهای اولیه پیروزی انقلاب مقابل گروهک های ضد انقلاب از جمله سازمان مجاهدین خلق ، خلق کُرد، که تحت لوای عناوین مردم فریب بنام مردم و یا تحت عناوین مقدس مانند فرقان و ... با سهم خواهی از انقلاب سعی در انحراف مسیر انقلاب و دستیابی به اهداف و مطامع خود داشتند مقابله نمودند و در 8 سال دفاع مقدس نیز جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق در یک جنگ نیابتی به نمایندگی از قدرتهای بزرگ و حمایتهای مالی دول منطقه به اهداف از پیش اعلام شده خود دست یافتند و ما موفق و سربلند بودیم.


فرماندار افزود اکنون هم با همین اقتدار تعقیب تروریستهایی که در کشور شرارتهایی کرده اند  و هلاکت آنها در خاک سایر کشورها با موشکهای دقیق نقطه زن انجام می شود و رئیس جمهور محترم نیز در خاک آمریکا و در حضور نمایندگان آن کشور و نمایندگان دولتهای جهان  شجاعانه مواضع ایران را اعلام می نماید بگونه ای که مورد تحسین همگان قرار می گیرد و در نقطه مقابل رئیس جمهور آمریکا مورد تمسخر واقع می شود و در آوردگاهی بنام دادگاه لاهه ابرقدرتی مانند آمریکا در برابر ما به زانو در می آید و آن پیروزی درخشان دیپلماتیک و حقوقی نصیب ما می شود. و ان شاالله با همین اقتدار شاهد شکست تحریم هم خواهیم بود.


نمایندة عالی دولت در پایان اظهار داشت دشمنان نظام به خوبی به اقتدار جمهوری اسلامی واقفند و می دانند اقتدار مشروع ما ناشی از پشتوانه های معنوی و مردمی است و تلاش می کنند با ایجاد تنش در جامعه  به اعتماد عمومی به دولت و نظام آسیب برسانند و در این میان همه ما مکلف هستیم به حفظ و افزایش اعتماد عمومی کمک نموده و از هر آنچه موجب سوء استفاده دشمنان و کاهش اعتماد عمومی می شود پرهیز نماییم.   

 

تعداد بازدید: 65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal