فرمانداری فریدن
خانه
1397/07/11 فرماندار در ستاد اربعین شهرستان گفت : با برنامه ریزی دقیق واستفاده بهینه از امکانات می توان برای زائرانی که از این شهرستان عبور می کنند لحظاتی خاطره انگیز وبه یاد ماندنی را ایجاد کرد
فرماندار در ستاد اربعین شهرستان گفت : با برنامه ریزی دقیق واستفاده بهینه از امکانات می توان برای زائرانی که از این شهرستان عبور می کنند لحظاتی خاطره انگیز وبه یاد ماندنی را ایجاد کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – جلسه هماهنگی ستاد اربعین شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  جلسه هماهنگی ستاد اربعین شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.


مقام فرماندار طی سخنانی ضمن تقدیر از حضور حاضران  به اطلاع رسانی توسط نهادها و ارگانهای ذیربط به زائران درخصوص مسائل بهداشتی وامنیتی تاکید کرد واظهار داشت : بابرنامه ریزی دقیق واستفاده بهینه از امکانات می توان برای زائرانی که از این شهرستان عبور می کنند لحظاتی خاطره انگیز وبه یاد ماندنی را ایجاد کرد .


نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت فریدن   یکی از شاهراهها ومحورهای مواصلاتی کشور است که  نقاط حادثه خیز هم باید در کمیته امنیتی ستاد احصاء گردد وبا همکاری اعضای کمیته با ارائه راهکارهای اصولی مشکلات احتمالی پیش بینی ومرتفع گردد.


فرماندار به فعالیت شرکت های زیارتی غیر مجاز در شهرستان هم اشاره ای کرد وخواستار برخورد قانونی بامتخلفان واطلاع رسانی ومعرفی شرکت های مجاز در نمازهای جمعه وهمایش ها توسط نهاد ها وارگان های ذیربط گردید.

تعداد بازدید: 75
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal