فرمانداری فریدن
خانه
1397/07/10 فرماندار در ششمین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی که با دستور کار تنظیم سند نشاط اجتماعی شهرستان برگزار گردید اظهار داشت : برای ایجاد نشاط با امکانات محدود هم می توان اتفاقات خوبی برای شهرستان رقم بزنیم و به نتایج مطلوبی برسیم / رسانه ها کمک می کنند که در راستای خدمات رسانی و رعایت حقوق شهروندی گام برداریم و با دریافت بازخورد ، نقاط ضعف و قوت را بشناسیم و در جهت رفع و تقویت آنها گام برداریم.
فرماندار در ششمین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی که با دستور کار تنظیم سند نشاط اجتماعی شهرستان برگزار گردید اظهار داشت : برای ایجاد نشاط با امکانات محدود هم می توان اتفاقات خوبی برای شهرستان رقم بزنیم و به نتایج مطلوبی برسیم / رسانه ها کمک می کنند که در راستای خدمات رسانی و رعایت حقوق شهروندی گام برداریم و با دریافت بازخورد ، نقاط ضعف و قوت را بشناسیم و در جهت رفع و تقویت آنها گام برداریم. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – ششمین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان با دستور کار برنامه های شش ماهه دوم سالجاری با رویکرد افزایش نشاط اجتماعی و تنظیم سند نشاط اجتماعی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  ششمین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان با دستور کار برنامه های شش ماهه دوم سالجاری با رویکرد افزایش نشاط اجتماعی و تنظیم سند نشاط اجتماعی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.


فرماندار و رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان ضمن استماع گزارش و توضیح دستگاههای متولی در خصوص مصوبات جلسه قبل و تقدیر و تذکر از اجرا و عدم اجرای مصوبات  به بیان مشکلات و تنگناهای مالی موجود پرداخت و بیان داشت  مدیران دستگاههای اجرایی موظف هستند برنامه و تصمیمات جلسات را با جدیت پیگیری کنند و گزارش نتایج حاصله را به دبیرخانه کارگروه ارسال نمایند


مقام فرماندار  با اشاره به عناوین طرح تنظیم سند نشاط اجتماعی شهرستان افزود برای ایجاد نشاط با امکانات محدود هم می توان اتفاقات خوبی برای شهرستان رقم بزنیم و به نتایج مطلوبی برسیم . در این راستا باید با برنامه های مناسب و بومی سازی، مشخص نمودن راهبردها و چالشها و اگر هم لازم باشد مشورت با کارشناسان صاحب نظر در این حوزه ، طرح نشاط اجتماعی شهرستان را هوشمندانه تنظیم و به مرحله اجرا برسانیم.


 نمایندة عالی دولت در شهرستان  در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به نقش مهم روابط عمومی در سازمان بیان داشت روابط عمومی جایگاه خودش را ندارد در حالی که این حوزه نقش مهمی در روند کاری سازمان و اطلاع رسانی و تبادل اطلاعات دارد ؛ در واقع قویترین فرد در مجموعه ها  باید مسئول روابط عمومی و مهمترین واحد ، واحد روابط عمومی باشد که متأسفانه این چنین نیست که خود یک آسیب است و همه ما به آن اذعان داریم ولی عملا" هیچ اتفاقی نمی افتد.


معین الدینی اظهار امیدواری نمود با توجه ویژه به روابط عمومی ها ، مخصوصا" با فضای جدید ارتباطاتی که به واسطه فضای مجازی به وجود آمده و خیلی بیشتر از قبل  ضرورت بهره گیری آن احساس می شود ؛  به نحو احسن در شهرستان استفاده و ارتباط مستمر و تبادل اطلاعات داشته باشیم .


فرماندار در ادامه خاطرنشان کرد ممکن است گاهی اوقات فضای مجازی اندکی از مسیر اصلی منحرف شود آن هم بعضا"به دلیل جوان بودن و نداشتن تجربه متولیان این امر است  ولی به هرحال این فضا خودش را به عنوان یک واقعیت غیر قابل کتمان به جامعه تحمیل کرده و ما به عنوان مدیران دستگاهها نباید از آن غافل شویم و باید  این و دست اندرکاران آن را مدیریت کنیم و تعامل مستمر با کانال های مجازی  قانونی داشته باشیم وی گفت  رسانه ها کمک می کنند که در راستای خدمات رسانی و رعایت حقوق شهروندی گام برداریم و با دریافت بازخورد ، نقاط ضعف و قوت را بشناسیم و در جهت رفع و تقویت آنها گام برداریم.


 خاطر نشان می گردد در این جلسه گزارشی از فعالیت کمیته نهادینه سازی فرهنگ کار در شهرستان ، تقویت و توسعه مراکز مشاوره در شهرها و روستا ها ،راه اندازی فرهنگ سرا توسط شهرداریها ، شرکت در دوره های آموزشی ، زیباسازی شهر و ... توسط اعضا ارائه گردید.

تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal