فرمانداری فریدن
خانه
1397/06/13 فرماندار در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان اذعان داشت : خانواده مهمترین نهاد اجتماعی است که نقش موثری در شکل گیری جامعه سالم ، شکوفایی استعداد افراد و پیشرفت جامعه دارد
فرماندار در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان اذعان داشت : خانواده مهمترین نهاد اجتماعی است که نقش موثری در شکل گیری جامعه سالم ، شکوفایی استعداد افراد و پیشرفت جامعه دارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – جلسه کارگروه اجتماعی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا با دستور کار آسیب شناسی فرهنگ کار در شهرستان و ارتقاء سرمایه اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  جلسه کارگروه اجتماعی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضا با دستور کار آسیب شناسی فرهنگ کار در شهرستان و ارتقاء سرمایه اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده برگزار شد.

 

مقام فرماندار طی سخنانی ضمن تبریک هفته تعاون و روز خانواده اظهار داشت تلاش در راستای تحکیم بنیان خانواده بدان جهت حائز اهمیت است که   خانواده رکن بنیادین اجتماع بشری و محمل فرهنگ های گوناگون است و بعنوان مهمترین نهاد اجتماعی نقش موثری در شکل گیری جامعه سالم ، شکوفایی استعداد افراد و پیشرفت جامعه دارد.

 

رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان در ادامه تاکید نمود همه دستگاههای اداری باید با بکارگیری تمام ظرفیت ها فعالیت های موثرتری در راستای فرهنگ سازی و تحکیم بنیان خانواده و بالطبع ایجاد جامعه ای سالم و پویا داشته باشند وی همچنین به تقویت انجام مشاوره خانواده در سطح شهرها و روستاها با هدف شناسایی ، پیشگیری و درمان آسیب های خانواده تاکید نمود و اظهار داشت  بسیاری از  عدم موفقیت ها، شکست ها و در نیمه راه ماندن ها ، ناشی از نداشتن اطلاعات کافی در زمینه موضوع و انجام انتخاب های نادرست است که می طلبد ادارات و ارگان های متولی نسبت به انجام و تقویت مشاوره و آموزش در زمینه های مختلف برنامه ریزی نمایند.

 

نمایندة عالی دولت در شهرستان در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر تشکیل کمیته فرهنگی با رویکرد ایجاد نهضت فکری برای تغییر نگرش و تحقق فرهنگ کار در شهرستان نسبت به اطلاع رسانی مناسب و لازم در خصوص آموزشهای کارآفرینی و ... تاکید نمود.

 

راه اندازی خانه فرهنگ یا فرهنگ سرا در سطح شهرها به همت شهرداریها و اطلاع رسانی لازم در این زمینه ، استفاده از فرصت ارزنده ایام محرم و صفر برای فرهنگ سازی و تحکیم بنیان خانواده توسط ائمه محترم جمعه و جماعات و معرفی مربیان مجرب برای تدریس در کارگاههای آموزش خانواده توسط آموزش وپرورش ، دانشگاهها وحوزه علمیه برای ادارات و ارگان های متقاضی از دیگر موضوعات مطرح شده توسط فرماندار بود.

تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal