فرمانداری فریدن
خانه
1397/05/16 در دیدار قرائتی مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار مطرح شد: اختصاص بیش از 4 میلیارد و سیصد میلیون تومان اعتبار برای آب و فاضلاب روستایی شهرستان در سال 97  / اجرای بیش از 35 کیلومتر اصلاح شبکه آب شرب در روستاهای شهرستان  در سال 96
در دیدار قرائتی مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار مطرح شد: اختصاص بیش از 4 میلیارد و سیصد میلیون تومان اعتبار برای آب و فاضلاب روستایی شهرستان در سال 97 / اجرای بیش از 35 کیلومتر اصلاح شبکه آب شرب در روستاهای شهرستان در سال 96

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن قرائتی مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان با معین الدینی فرماندار در محل فرمانداری دیدار نمود.


اجرای بیش از 60 درصد از فاز اول طرح مجتمع آبرسانی به 28 روستای شهرستان ، افزایش تعداد دستگاههای نیترات زدا در روستاها، اختصاص بیش از 4 میلیارد و سیصد میلیون تومان اعتبار به آب و فاضلاب روستایی شهرستان در سال 97 ، اجرای بیش از 35 کیلومتر اصلاح شبکه آب شرب در روستاهای شهرستان در سال 96 ،تعریف 22 پروژه اجرایی در حوزة آب و فاضلاب روستایی برای شهرستان در سال 97، انجام هماهنگی در جهت اصلاح شاخصهای شهرستان برای بازگرداندن امتیاز محرومیت ، بررسی منابع تأمین اب شهرستان ، اخذ مجوز چاه آب اهکی روستای قفر و ... از جمله مباحثی بود که در دیدار مدیرکل آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار مطرح شد.


مقام فرماندار نیز طی سخنانی ضمن خوش آمدگویی به حاضران و تقدیر از همراهی و مساعدت اداره کل آب و فاضلاب استان با شهرستان فریدن گفت نوع فعالیت ،هدف و تلاش جهادی شما و همکارانتان قابل تقدیر و ستایش است و ما نیز بر حسب رسالتی که بر عهده داریم همواره همراه و همگام با شما در راستای تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای مردم تلاش می نماییم.


نمایندة عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه تامین آب شرب سالم و بهداشتی اولین اولویت مدیریت شهرستان است گفت با توجه به اینکه عمده جمعیت شهرستان در روستاها ساکن بوده در کمیته برنامه ریزی شهرستان ردیف اول اعتبارات با توجه به کاهش میانگین 60 درصدی اعتبارات برای آب و فاضلاب روستایی منظور گردید.


فرماندار در ادامه احداث مجتمع های آبرسانی را در تامین و تضمین کمیت و کیفیت آبرسانی به روستاهای شهرستان بسیار کارگشا تلقی نمود و گفت در تاریخ و پیشینة اقلیمی منطقه ، فریدن شهرستانی آب خیز بوده و ساکنان آن همواره به آب دسترسی داشته اند و به همین دلیل امروز نبود آب برای آنها بسیار دور از ذهن می باشد و باید در خصوص صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف فرهنگ سازی نمود.


تسریع در اجرای پروژه های اصلاح آب شرب روستاها و اتمام تا قبل از آغاز فصل سرما به منظور انجام عملیات زیر سازی و آسفالت ، تحت پوشش قرار دادن روستاهای غیر تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی ، تعریف منابع جدید  آب شرب برای روستاهای قوهک ،خلج و ازونبلاغ ، تسهیل در خرید انشعاب خانگی 2 برای  روستاهای مختلف شهرستان و ... نیز از جمله درخواستهای معین الدینی بود.

تعداد بازدید: 70
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal