فرمانداری فریدن
خانه
1397/05/09 فرماندار در جلسه هماهنگی و توجیهی کارشناسان میز خدمت ادارات و ارگان های  شهرستان گفت : تکریم ارباب رجوع باید در رأس امور اداری  قرار گیرد / میز خدمت  فرصتی مغتنم برای توجه به کرامات انسانی و ارج نهادن به ارباب رجوع  است
فرماندار در جلسه هماهنگی و توجیهی کارشناسان میز خدمت ادارات و ارگان های شهرستان گفت : تکریم ارباب رجوع باید در رأس امور اداری قرار گیرد / میز خدمت فرصتی مغتنم برای توجه به کرامات انسانی و ارج نهادن به ارباب رجوع است به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – جلسه هماهنگی و توجیهی کارشناسان میز خدمت ادارات و ارگان های شهرستان به ریاست معین الدینی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  جلسه هماهنگی و توجیهی کارشناسان میز خدمت ادارات و ارگان های  شهرستان به ریاست معین الدینی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.


مقام فرماندار طی سخنانی ضمن تقدیر از حضور حاضران گفت میز خدمت  فرصتی مغتنم برای توجه به کرامات انسانی و ارج نهادن به ارباب رجوع  است وی توجه به کرامت انسانی را یکی از آموزه های مهم اخلاقی ودینی بیان کرد که در آیات قرآنی ،روایات واحادیث به آن تاکید بسیاری شده است و خواستار الگوقرار دادن این فرایند مهم اخلاقی ودینی   درارتباط مسئولین بامراجعین  ومخاطبان آنان گردید .


نمایندة عالی دولت در شهرستان اظهار داشت نظم حاصل در ادارات باعث سهولت روند کاردر دستگاهها و ادارات می گردد و کارمندان براساس قوانین واساسنامه ها، ضوابط ودستورالعمل هایی را قبول کردند که باید به آن ها عمل کنند وامروزه به تکریم ارباب رجوع با توجه به نیاز جامعه ای که جای خالی آن  بیشتر احساس می گردد باید اهمیت داده شود و درراس امور  اداری قرار گیرد.


معین الدینی در ادامه به مشکلات اقتصادی ناشی از توطئه های دشمنان وسایر مشکلات موجود درجامعه اشاره داشت وگفت : مشکلات ونوسانات اقتصادی  واسترس های موجود درفضای جامعه امروز باعث تغییر در توان تحمل افراد جامعه گردیده واحساس نیاز به تکریم ارباب رجوع بیشتر محسوس ولازم الاجراست.


گفتنی است برپایی میز خدمت  درفضایی مناسب باتجهیزات لازم  در ادارات و ارگان های شهرستان از اهم موارد مورد تاکید این جلسه بود.

تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal