فرمانداری فریدن
خانه
1397/05/08 بازدید فرماندار از اجرای پروژه خط انتقال آب شرب شهر دامنه
بازدید فرماندار از اجرای پروژه خط انتقال آب شرب شهر دامنه به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن – معین الدینی فرماندار با همراهی نظام الاسلامی بخشدار مرکزی از پروژه خط انتقال آب شرب شهر دامنه بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  معین الدینی فرماندار با همراهی نظام الاسلامی بخشدار مرکزی از پروژه خط انتقال آب شرب شهر دامنه بازدید نمود.


شهرستان فریدن که زمانی حوزة آبریز زاینده رود محسوب می شد در چند سال اخیر به دلیل خشکسالیهای پی در پی دچار تنش و بحران آبی گردیده است که به همین دلیل مدیریت شهرستان در جلسة کمیته برنامه ریزی اولویت تخصیص اعتبارات را تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای شهروندان منظور نمود .


و از آنجاییکه شهر دامنه نیز از  بحران بی آبی مستثنی نبوده و تامین آب شرب این شهر با مشکل مواجه گردید    اداره آب و فاضلاب شهری ناگزیر در حد فاصل 3 کیلومتری شهر چاه جدیدی حفر نمود که به دلیل مشکلات اعتباری چاه جدید در مدار قرار نگرفته  و آب رسانی به شهروندان دامنه بصورت نوبت بندی انجام و این موضوع باعث بروز مشکلات و در نتیجه نارضایتی  شهروندان بود .


  گفتنی است در پی   این مشکلات با پیگیری های فرماندار در خصوص تهیه لوله و حفر کانال اقدامات لازم انجام و در حال حاضر کانال انتقال آب حدود 3 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان  در حال انجام است.

 
تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal