فرمانداری فریدن
خانه
1397/04/16 حضور فرماندار در روستاهای نماگرد، سفتجان و غرغن
حضور فرماندار در روستاهای نماگرد، سفتجان و غرغن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن معین الدینی فرماندار با همراهی بخشدار مرکزی در اولین روز بازدید از روستاهای بخش مرکزی با حضور در روستاهای نماگرد،سفتجان و غرغن ضمن بازدید میدانی از روستاهای مذکور  و پروژه های عمرانی در حال انجام با اعضای شورا و دهیاران نیز جلساتی به صورت جداگانه برگزار نمود.


مقام فرماندار در ابتدای ورود به روستای نماگرد با حضور در گلزار شهدای عظیم الشأن این روستا ضمن ادای احترام و تجدید پیمان با آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از روند بهسازی گلزار شهدا بازدید نمود .


از دیگر برنامه های فرماندار در روستای نماگرد بازدید از پروژه های عمرانی در حال اجرا از جمله جدول گذاری و زیر سازی و همچنین حضور در جلسه بررسی مشکلات روستا در محل دهیاری بود.


نمایندة عالی دولت در شهرستان و همراهان سپس با حضور در روستای سفتجان ابتدا در جلسه ای که توسط دهیار و شورا در محل دهیاری برگزار گردیده بود شرکت نموده و در جریان مطالبات اهالی روستا از جمله تکمیل طرح هادی در سالجاری و برخی مسائل و مشکلات قرار گرفتند .


بازدید از مراحل تکمیل سالن ورزشی و تاکید بر تسریع در انجام پروژه و بازدید از حمام قدیمی و تاریخی روستا و ارائه راهکارهایی برای نگهداری و بهره برداری بهینه در زمینه گردشگری از این حمام از دیگر برنامه های فرماندار در روستای سفتجان بود. 


معین الدینی و همراهان سپس باتفاق اهالی،دهیار و شورای روستای غرغن از بند خاکی روستا دیدن نمود و ضمن استماع نظرات حاضرین در خصوص اصلاح و ایمن سازی بند خاکی غرغن از پروژه جدولگذاری روستا و همچنین کانون فرهنگی روستا نیز بازدید نمودند.

 

 

 

تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal