فرمانداری فریدن
خانه
1397/04/17 فرماندار در جمع پرسنل فرمانداری گفت : در انجام وظیفه سازمانی و پیگیری امور محوله هیچ کوتاهی و کم کاری پذیرفتنی نیست
فرماندار در جمع پرسنل فرمانداری گفت : در انجام وظیفه سازمانی و پیگیری امور محوله هیچ کوتاهی و کم کاری پذیرفتنی نیست

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن فرماندار در جلسه ماهیانه هم فکری و هم اندیشی با کارکنان فرمانداری و بخشداری مرکزی گفت در انجام وظیفه سازمانی و پیگیری امور محوله هیچ کوتاهی و کم کاری پذیرفتنی  نیست.


مقام فرماندار طی سخنانی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت جایگاهی که امروز در آن قرار داریم ، جایگاهی است که در گذشته برای رسیدن به آن تلاش نموده ایم و بسیاری از موانع را پشت سرگذاشته ایم و امروز شایسته نیست بنا بر دلایل مختلف   خدایی ناکرده از انجام وظیفه در این جایگاه کوتاهی کنیم  و قطعا در انجام وظیفه سازمانی و پیگیری امور محوله هیچ کوتاهی و کم کاری پذیرفتنی نیست.


معین الدینی حضور به موقع در اداره و داشتن نظم و ترتیب را از لوازم  مهم برای کارکنان فرمانداری قلمداد نمود و اظهار داشت موتور محرک ادارات شهرستان فرمانداری می باشد پس لازم  است اصلاحات را از خودمان  آغاز نماییم تقید و پایبندی به قانون و اجرای مقررات اداری ، را از دستگاه نظارتی شهرستان آغاز نماییم.


نمایندة عالی دولت در شهرستان سپس به نحوة مکاتبات اداری و کیفیت نامه ها اشاره نمود و بر تشکیل بموقع جلسات طبق برنامه زمانبندی ، دقت لازم  در تنظیم صورت جلسات ، تسریع در انعکاس به مخاطبین و پی گیری اقدامات لازم تاکید نمود.


وی با تاکید بر پیگیری اجرای مصوبات توسط دبیران جلسات به نقدهای موجود در مورد تعداد جلسات اشاره و دلیل تعدد جلسات را عدم نتیجه گیری و خروجی ضعیف جلسات ذکر کرد و تاکید نمود  ضمن پرداختن به اهم موضوعات در جلسات و پرهیز از تکرار مکررات و حاشیه های بی نتیجه و وقت گیر  جلساتی کارشناسانه و هدفمند برگزار کنیم.


فرماندار در پایان پس از شنیدن گزارش عملکرد شوراها ،کارگروه ها و کمیته های شهرستان ضمن تاکید بر ارتقا سطح تعامل و همکاری فی مابین کارکنان فرمانداری گفت علیرغم اینکه فضای کار باید جدی باشد تلاش شود  در اداره محیطی دوستانه همراه با مودت و همدلی ایجاد نمایید. 

 

تعداد بازدید: 68
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal