فرمانداری فریدن
خانه
ارتباط با فرماندار
‌فرماندار شهرستان فریدن
جناب آقای کمال رضایت
آخرین اخبار
فرماندار در جلسه هیأت امنای پژوهشسرای دکتر حسابی گفت : تلاش نماییم علم را بصورت عملی به فرزندان خود آموزش دهیم تا از هم اکنون به فکر توامان نمودن علم با عمل باشند و در آینده بعنوان یک کارآفرین چرخ تولید را به حرکت درآورده و  حضوری مفید و موثر در جامعه داشته باشند. فرماندار در جلسه هیأت امنای پژوهشسرای دکتر حسابی گفت : تلاش نماییم علم را بصورت عملی به فرزندان خود آموزش دهیم تا از هم اکنون به فکر توامان نمودن علم با عمل باشند و در آینده بعنوان یک کارآفرین چرخ تولید را به حرکت درآورده و حضوری مفید و موثر در جامعه داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- سومین جلسه هیات امنای پژوهشسرای دکتر حسابی به منظور بررسی و پیگیری مصوبات جلسه قبل ، ارائه گزارش و بررسی عملکرد پژوهشسرا و برنامه ریزی جهت ارتقاء وضعیت موجود با حضور کمال رضایت فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش و اعضا برگزار شد.
1397/01/27
حضور فرماندار در جمع اهالی روستای دره بید و بازدید از طرحهای اشتغالزایی روستا حضور فرماندار در جمع اهالی روستای دره بید و بازدید از طرحهای اشتغالزایی روستا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- کمال رضایت فرماندار با همراهی بدیع زمانی معاون و نظام الاسلامی بخشدار مرکزی ضمن حضور در جمع اهالی روستای دره بید از طرحهای اشتغالزایی روستا نیز بازدید نمودند.
1397/01/26
عید مبعث عید زدودن رنجهای بشر در طول تاریخ است عید مبعث عید زدودن رنجهای بشر در طول تاریخ است
رهبرانقلاب: حقیقتاً امروز بشریّت از همیشه محتاج‌تر است برای فهم کردن معنای بعثت و حقیقت بعثت.
1397/01/25
السلام علیک یا موسی بن جعفر ایها الکاظم(ع) السلام علیک یا موسی بن جعفر ایها الکاظم(ع)
رهبرانقلاب: شخصیت موسی بن جعفر در داخل زندان هم همان شخصیت مشعل روشنگری است که تمام اطراف خودش را روشن میکند، ببینید حق این است...
1397/01/23
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal