فرمانداری فریدن
خانه
1396/06/16 با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری  افتتاح پروژه های عمرانی ،خدماتی ،آموزشی و کشاورزی در شهرستان
با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری افتتاح پروژه های عمرانی ،خدماتی ،آموزشی و کشاورزی در شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- با حضور سید رضا عقدایی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بیش از 60 پروژه  در حوزه های مختلف عمرانی ، خدماتی ، آموزشی و کشاورزی و ... شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان فریدن، چندین طرح کشاورزی، عمرانی، آبی، آموزشی و خدماتی با حضور عقدایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با همراهی ائمه محترم جمعه شهرهای داران و دامنه ، بدیع زمانی معاون فرماندار ، بخشداران مرکزی و زنده رود ، معاون عمرانی بنیاد مسکن استان، معاون مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری،  معاونین باغبانی و آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان،  مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان، معاون مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، معاون آموزش و پرورش استان، و جمعی از مدیران ادارات شهرستان در فریدن افتتاح و به بهره برداری رسید.

9 پروژه با اعتباری بیش از 30 هزارمیلیون ریال شامل توسعه سیستم آبیاری تحت فشار و احداث شبکه سه و چهارِ آبیاری و زهکشی، ساخت گلخانه صیفی جات به مساحت 3250 متر مربع با مشارکت بخش خصوصی و جهاد کشاورزی و بهره برداری از طرح آبیاری بارانیِ 80 هکتار از زمین های زراعی هنرستان  کشاورزی سروش فریدن از جمله مهم ترین  افتتاح ها در بخش کشاورزی بود.

افتتاح 20 پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 14 میلیون ریال از جمله پورت اینترنت، شبکه های 3g و4g، ADSL  و فیبر نوری، افتتاح  24واحد مسکن مهر اقشار، 6 طرح در زمینه بهسازی شبکه برق و نصب کلید فشار قوی،  افتتاح پانسیون چهار واحدی پزشکان و آموزشگاه ایمان 1 شهر داران از دیگر افتتاح ها بود.

هم چنین بهره برداری از 4 پروژه تامین آب شرب سالم و پایدار برای 8 هزار نفر از اهالی روستاهای فریدن شامل تامین آب روستای خویگان، اصلاح و توسعه  شبکه  توزیع آب روستاهای عادگان، ازونبلاغ و نهرخلج، اصلاح و تعویض شبکه آب روستای عادگان، نصب دستگاه حذف نیترات در روستاهای نماگرد، سینگرد، نسار و غرغن، حصارکشی و محوطه سازی مخزن، حصارکشی و محوطه سازی ایستگاه پمپاژ و احداث اتاقک شیرآلات در مجموع با اعتباری بالغ بر 23 هزار و 560 میلیون ریال از جمله طرح های آبی بود که افتتاح شد.

افتتاح طرح های هادی بهسازی روستاهای چهلخانه، نهرخلج، عادگان، سینگرد و خویگان سفلی با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری ها و شوراها شامل زیرسازی، جدول گذاری، کانیو و آسفالت نیز از جمله طرح های عمرانی بود که افتتاح شد.

 

 
 
  
   
  
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

تعداد بازدید: 38
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal