فرمانداری فریدن
خانه
1396/01/27 نشست دهیاران  بخش زنده رود  شهرستان با فرماندار
نشست دهیاران بخش زنده رود شهرستان با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن نشست دهیاران بخش زنده رود  شهرستان با حضور فرماندار و بخشدار بخش زنده رود  برگزار شد.

 

نمایندة عالی دولت در شهرستان ابتدا ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دهیاران بخش زنده رود مطالب و مشکلات ارائه شده توسط دهیاران را جمع بندی نمود و ضمن تاکید بر لزوم تلاش دهیاران در جهت جلب مشارکت مردم در اجرای برنامه های عمرانی ،فرهنگی و اجتماعی روستا ، به برنامه ریزی و اقدام متناسب با نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که به نام سال اقتصاد مقاومتی : تولید اشتغال مزین گردیده ، در راستای استفاده از ظرفیتهای طبیعی و بومی منطقه در جهت ایجاد اشتغال و تولید محصولات بومی بخصوص گیاهان دارویی و محصولات فرعی کشاورزی و دامداری تاکید نمود.

 

در ادامه نیز روستایی بخشدار بخش زنده رود طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مداوم و چندین باره فرماندار محترم در بخش و سرکشی به روستاها ، از زحمات دهیاران در سال 95 در جهت اجرای طرحهای عمرانی ، خدماتی و ... تقدیر و تشکر نمود و خواستار جدیت دهیاران  در اجرای مباحث و برنامه های فرهنگی ،افزایش مشارکت مردمی در اجرای طرحهای عمومی گردید .

 

بخشدار زنده رود ضمن تاکید بر ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته برای ساکنان روستا توسط دهیاریها ، بر لزوم تلاش در جهت افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو ،ضمن خود داری از هرگونه فعالیت و اقدامی که شائبه انتخاباتی داشته باشد تاکید نمود.

 

گفتنی است در پایان جلسه از سوی فرماندار لوحهای تقدیری به دهیاران اهدا شد و از زحمات و تلاشهای آنها در سال 95 تقدیر شد.

تعداد بازدید: 110
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal