فرمانداری فریدن
خانه
1396/01/27
نشست دهیاران بخش زنده رود شهرستان با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن نشست دهیاران بخش زنده رود  شهرستان با حضور فرماندار و بخشدار بخش زنده رود  برگزار شد.

 

نمایندة عالی دولت در شهرستان ابتدا ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دهیاران بخش زنده رود مطالب و مشکلات ارائه شده توسط دهیاران را جمع بندی نمود و ضمن تاکید بر لزوم تلاش دهیاران در جهت جلب مشارکت مردم در اجرای برنامه های عمرانی ،فرهنگی و اجتماعی روستا ، به برنامه ریزی و اقدام متناسب با نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که به نام سال اقتصاد مقاومتی : تولید اشتغال مزین گردیده ، در راستای استفاده از ظرفیتهای طبیعی و بومی منطقه در جهت ایجاد اشتغال و تولید محصولات بومی بخصوص گیاهان دارویی و محصولات فرعی کشاورزی و دامداری تاکید نمود.

 

در ادامه نیز روستایی بخشدار بخش زنده رود طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مداوم و چندین باره فرماندار محترم در بخش و سرکشی به روستاها ، از زحمات دهیاران در سال 95 در جهت اجرای طرحهای عمرانی ، خدماتی و ... تقدیر و تشکر نمود و خواستار جدیت دهیاران  در اجرای مباحث و برنامه های فرهنگی ،افزایش مشارکت مردمی در اجرای طرحهای عمومی گردید .

 

بخشدار زنده رود ضمن تاکید بر ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته برای ساکنان روستا توسط دهیاریها ، بر لزوم تلاش در جهت افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو ،ضمن خود داری از هرگونه فعالیت و اقدامی که شائبه انتخاباتی داشته باشد تاکید نمود.

 

گفتنی است در پایان جلسه از سوی فرماندار لوحهای تقدیری به دهیاران اهدا شد و از زحمات و تلاشهای آنها در سال 95 تقدیر شد.

تعداد بازدید: 86
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal