فرمانداری فریدن
خانه
1396/01/26 جلسه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع و مشکلات اشتغال و تولید و حرکت به سمت کارآفرینی با تکیه بر منابع ، مزیت ها و فرصت های شهرستان
جلسه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع و مشکلات اشتغال و تولید و حرکت به سمت کارآفرینی با تکیه بر منابع ، مزیت ها و فرصت های شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- جلسه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع و مشکلات اشتغال و تولید و حرکت به سمت کارآفرینی با تکیه بر منابع ، مزیت ها و فرصت های شهرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا سیاوشی امام جمعه محترم شهر داران ، دکتر ترکی نماینده مردم شریف فریدن بزرگ در مجلس شورای اسلامی، بدیع زمانی معاون فرماندار ،بخشداران مرکزی و زنده رود و برخی مدیران ادارات به ریاست کمال رضایت فرماندار  برگزار شد. 


نمایندة عالی دولت در شهرستان طی سخنانی ضمن تقدیر از حضور حاضران هدف از برگزاری جلسه را استفاده از ظرفیت  صاحب نظران اقتصادی در راستای  پرورش استعدادهای بومی و استفاده بهینه از منابع و فرصت های شهرستان  دانست و اظهار داشت باید بصورت دقیق و کارشناسانه موانع و مشکلات اشتغال و تولید در شهرستان  شناسایی شود و سپس با همدلی و همفکری در جهت حل آنها و حرکت به سمت جلو گام برداریم.


مقام فرماندار در ادامه گزارشی از نحوه فعالیت واحد های صنعتی فعال و نیمه فعال در شهرستان ارائه نمود و اذعان داشت متاسفانه رتبه شهرستان در بین شهرستانهای استان  از نظر واحد های فعال  صنعتی 22 از 24 و از نظر طرحهای نیمه تمام صنعتی  21 از 24 می باشد که حل این مشکل نیازمند تلاش و کوشش همگانی است.


فرماندار شهرستان سپس با بیان اینکه شهرستان فریدن پذیرای حضور سرمایه گذاران در بخشهای مختلف از جمله صنایع تبدیلی می باشد گفت یکی از اولویتهای کاری مدیریت شهرستان پیگیری مشکلات اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان می باشد وی در پایان سخنانش بر حل مشکل تامین آب شهرک گلخانه ای تاکید نمود .


در ادامه نیز حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه پرداختند و بر دعوت از متقاضیان سرمایه گذاری در بخش های مختلف ، تشکیل جلسه  با سرمایه گذاران و شرکت های دانش بنیان و ... تاکید نمودند.

 
  
 

 

تعداد بازدید: 131
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal