فرمانداری فریدن
خانه
1395/11/28 مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات ساخت مدرسه خیر ساز زنده یاد غلامرضا طلاکوب  به همت خیر مدرسه ساز مهندس عباس جلالی
مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات ساخت مدرسه خیر ساز زنده یاد غلامرضا طلاکوب به همت خیر مدرسه ساز مهندس عباس جلالی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات ساخت مدرسه خیر ساز زنده یاد غلامرضا طلاکوب  به همت خیر مدرسه ساز آقای عباس جلالی با حضور کمال رضایت فرماندار ، خیر نیک اندیش مهندس عباس جلالی ، نمایندگان اداره کل نوسازی استان، علایی مدیر آموزش و پرورش و اعضای مجمع خیرین استان و شهرستان برگزار شد.


کمال رضایت فرماندار طی سخنانی کوتاه ضمن قدردانی و تشکر از حضور خیر نیک اندیش مهندس عباس جلالی در شهرستان اقدام وی را بسیار ارزشمند و قابل تقدیر قلمداد نمود و گفت ان شاالله این عمل خداپسندانه ذخیره ای برای باقیات و صالحات شما و خانواده محترمتان باشد.


 مقام فرماندار سپس خطاب به مهندس جلالی گفت در شهرستان فریدن دانش آموزانی مستعد و با هوش وجود دارد که با وجود همه کاستیها و کمبودها رتبه های علمی ،هنری و ... بسیاری را در سطح استانی و ملی داشته اند و امیدوارم در مدرسه ای که شما به دانش آموزان فریدنی هدیه می کنید شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای این عزیزان باشیم و قطعا آینده سازان صالحی برای کشور در این مدرسه رشد و پرورش خواهند نمود.


گفتنی است مدرسه خیر ساز زنده یاد غلامرضا طلاکوب در دو طبقه با 6 کلاس آموزشی ، نماز خانه و سالن اجتماعات با زیر بنای 750 متر مربع در محوطه آموزشگاه شهید آیت داران احداث خواهد شد.

 
  
  
  
  
  
 
تعداد بازدید: 117
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal