فرمانداری فریدن
خانه
1397/04/26 تکریم و تجلیل فرزندان دختر کارکنان و دهیاران بخشداری مرکزی
تکریم و تجلیل فرزندان دختر کارکنان و دهیاران بخشداری مرکزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- به مناسبت هفتة پر خیر و برکت کرامت و روز دختر به همت بخشداری و شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی از فرزندان دختر کارکنان و دهیاران بخش مرکزی با اهدا لوح و هدیه تقدیر شد.


نظام الاسلامی بخشدار مرکزی طی سخنانی کوتاه ضمن تبریک دهه کرامت و روز دختر گفت  امروز به بهانه روز دختر و به پاسداشت تقدیر از همسران و فرزندان مجموعه بخشداری در خدمت شما هستیم زیرا معتقدیم همیشه در کنار یک مرد موفق قطعا زن موفقی بوده و اگر امروز مدعی هستیم چرخ توسعه و پیشرفت در روستاهای شهرستان به حرکت درآمده این موضوع بی ارتباط به شما که همواره با صبر و حوصله خود یاری رسان دهیاران در روستاها می باشید نیست .


نظام الاسلامی در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری دورهمیهای اینچنینی اشاره نمود و گفت قطعا مجموعه بخشداری با همراهی و تعامل تمامی اعضا می تواند موفق عمل نماید و همین دورهمیها زمینه ساز تعامل و یکدلی خواهد شد.


بخشدار مرکزی در پایان سخنانش از زمانی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی به جهت میزبانی مراسم  تقدیر نمود و گفت یکی از نقاط قوت بخش وجود شرکت تعاونی بوده که علیرغم تمامی تنگناها و مشکلات توانسته با همدلی و تعامل کارها را به بهترین نحو به پیش ببرد.


گفتنی است در پایان از سوی بخشدار مرکزی و شرکت تعاونی دهیاری ها لوحها و هدایایی به فرزندان دختر کارکنان و دهیاران بخش مرکزی اهدا شد. 

 
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal