فرمانداری فریدن
خانه
1397/02/17 بخشدار مرکزی در دیدار با رئیس حوزة غدیر بانک ملی اصفهان بر  مردم داری ، خدمت خالصانه و تکریم ارباب رجوع  تأکید نمود
بخشدار مرکزی در دیدار با رئیس حوزة غدیر بانک ملی اصفهان بر مردم داری ، خدمت خالصانه و تکریم ارباب رجوع تأکید نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- عباس نظام الاسلامی بخشدار بخش مرکزی با همراهی حراست فرمانداری ، پرسنل بخشداری ، دهیار دره بید و نمایندة دهیاران و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریها با امینی رئیس حوزة غدیر بانک ملی اصفهان ،شریفی معاون حوزه و عسگری رئیس بانک ملی شعبه داران دیدار و از زحمات و تلاشهای آنها تقدیر نمودند.


نظام الاسلامی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از همراهیها و تلاشهای مجموعه بانک ملی گفت بانک ملی بعنوان بزرگترین بانک کشور همواره در ارائه خدمات جدید به مردم پیشتاز بوده و خوشبختانه میزان رضایتمندی از این بانک نیز در شهرستان خوب است.


وی در ادامه به مردم داری ،خدمت خالصانه ،تکریم ارباب رجوع و مدارا با مردم تاکید نمود و گفت انتظار داریم بانک ملی در راستای تسهیل امور و افزایش میزان رضایتمندی هر چه بیشتر مردم تدابیری اتخاذ نماید.


بخشدار مرکزی در ادامه از برخورد مناسب کارکنان بانک ملی با دهیاران و انجام امور دهیاریها و همکاری با آنها تقدیر نمود و گفت ان شاالله همگی بتوانیم در جهت صیانت از حقوق شهروندان گام برداریم.


در ادامه نیز حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون ارائه خدمات در بانک ملی شعبه داران پرداخته و ضمن تشکراز مجموعه بانک ملی پیشنهادات خود را نیز در حوزه های مختلف ارائه نمودند.


گفتنی است از سوی فرماندار نیز لوحهای تقدیری به رئیس سابق حوزة غدیر بانک ملی اصفهان ،شریفی معاون حوزه ، عسگری رئیس و صفریان معاون بانک ملی شعبه داران اهدا گردید.


در بخشی از متن لوح تقدیر فرماندار آمده است :

حق کرامت و برابری انسانـی ،تکـریم ارباب رجوع ، خدمت بدون منت ، پاسخگویـی صحیح و ... از جمله مصادیق صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری می باشد که تلاش در جهت دست یابـی به آن و احقاق حقوق مردم رسالتی است اداری و اخلاقی که بر عهدة تمامی خادمین مردم نهاده شده است.

        بدینوسیله بنا بر اعلام بخشدار محترم بخش مرکزی شهرستان همکاری و تعامل جنابعالی و همکاران محترم با بخشداری ، دهیاریها و شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی زمینه ساز ارتقاء میزان رضایتمندی آنان گردیده که شایسته تقدیر و تشکر می باشد.

 
تعداد بازدید: 71
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal