فرمانداری فریدن
خانه
1396/06/12 کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی: ساماندهی خیریه ها به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت
کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی: ساماندهی خیریه ها به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- جلسه هماهنگی در جمع آوری و جذب کمک های مردمی از طریق خیریه به منظور ساماندهی کمک به دانش آموزان بی بضاعت با حضور ادارات مرتبط وسمنهای فعال در این زمینه  به ریاست نظام الاسلامی بخشدار بخش مرکزی برگزار شد.

 

نظام الاسلامی بخشدار مرکزی  ضمن خیرمقدم و تبریک دهه ولایت و امامت خاطر نشان کرد  با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم ، ساماندهی و هماهنگی خیریه ها  به منظور کمک به دانش آموزان بی بضاعت از اهمیت و ضرورت خاصی برخوردار است ؛ خیریه ها با تعامل و ارتباط از موازی کاری پرهیز کنند و خدمات حمایتی در راستای توانمندسازی افراد نیازمند باشد  و نیکوکاران در حوزه های مختلف کارآفرینی و... اقدام کنند تا با ارایه حمایت های مناسب زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و بیکاری بتوان گامی عملی در راستای رفع فقر برداشت .

 

دی در ادامه افزود در17 روستای بخش مرکزی از محل ردیف کمک به مستمندان ، مساعدت خواهد شد تا از طریق دهیاریها با هماهنگی مدیر مدرسه (اسامی دانش آموزان نیازمند به رویت دهیار روستا رسانده شود) به مبلغ 100 هزار تومان به هرمدرسه کمک خواهد شد.

 

در ادامه حاضرین به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه پرداختند و بر ساماندهی کمک های مردمی از طریق خیریه ها و هر نوع کمک به دانش آموزان بی بضاعت ( در شهر یا روستا ) با هماهنگی مدیر آموزش و پرورش و مدیر مدرسه مربوطه و همچنین به راه اندازی بانک اطلاعاتی در راستای  ساماندهی و هماهنگی خیریه ها  برای شناسایی راحت تر مددجویان تاکید شد.   

تعداد بازدید: 64
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal